reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
nie, nie 🙂 naradzie jeszcze nie wiem co będę miała . Ale mam IO oraz wysoką glukowe na czczo, ciekawe czy mi się cukrzyca ciążowa nie rozwinie . Wtedy może czeka mnie cesarka . Ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to będzie 😉

Dziękuje ❤️ u mnie już wszystkie dzieciaki zostały w domu bo nie miałam jak zawieź syna do przedszkola a córka starsza właśnie siedzi w domu bo egzaminy .


Co do cukru to bardzo współczuję 😞 to jest ciężko potem zjeść by nie mieć takiego cukru 🥺
Ale trzymam kciuki by zaczął spadać ✊
Tak najgorzej jest na czczo bo normalnie po posilkach mam dobry cukier. No zobaczymy ja wlasnie w kazdej ciazy tylko na czczo mialam problem .
Ja akurat zaprowadzam dzieci na przystanek bo jezdza autobusem bo my na wsi mieszkamy mamy jakies 200 m na przystanek.
 
A ja dziewczyny wczoraj byłam cała w skowronkach, a dziś zaczęłam się orzejmowac tym ryzykiem przedwczesnego porodu. Czemu ono wyszło takie duże.. 1:157
Nie dopytałam wczoraj tego lekarza i będę teraz siedzieć i się martwic. Próbowałam coś wynaleźć w internecie, ale na polskich forach nic nie ma konkretnego. Zaraz pogrzebie na anglojęzycznych.
A może któraś z Was miała coś podobnego w poprzednich ciążach? 😞
 
Dziewczyny a co jecie dziś na śniadanie ?

U mnie bułka z żółtym serem i do tego rzodkiewka , na pasztecik który jadłam wczoraj dziś patrzeć nie mogę 🤣 wogole na lodówkę nie mogę patrzeć.
U mnie też brak apetytu dłuższy czas a mięso w każdej postaci wędliny to patrzeć nie mogę zostały mi warzywa i owoce i jajka to co jeszcze przełknę także masakra ale przeżyjemy 🙂🙂🙂
 
U mnie też brak apetytu dłuższy czas a mięso w każdej postaci wędliny to patrzeć nie mogę zostały mi warzywa i owoce i jajka to co jeszcze przełknę także masakra ale przeżyjemy 🙂🙂🙂

U mnie tylko ze śniadaniem problem , jak mój mąż mi zrobi z szynką to ja zjem ale osobiście robić tego nie mogę bo mnie mdli na sam widok 🙈🤣

A z owoców to nie wiem jak wy dziewczyny ale mnie wzięło na nektaryny 🤣 i jest wojna z dziećmi kto pierwszy zje 🤣
 
A ja dziewczyny wczoraj byłam cała w skowronkach, a dziś zaczęłam się orzejmowac tym ryzykiem przedwczesnego porodu. Czemu ono wyszło takie duże.. 1:157
Nie dopytałam wczoraj tego lekarza i będę teraz siedzieć i się martwic. Próbowałam coś wynaleźć w internecie, ale na polskich forach nic nie ma konkretnego. Zaraz pogrzebie na anglojęzycznych.
A może któraś z Was miała coś podobnego w poprzednich ciążach? 😞
a miałaś już wcześniej poród wcześniejszy? Jaka masz historię? Chorujesz na coś?
Nie przejmuj się tym aż tak bardzo i nie czytaj bzdur w necie.
 
U mnie tylko ze śniadaniem problem , jak mój mąż mi zrobi z szynką to ja zjem ale osobiście robić tego nie mogę bo mnie mdli na sam widok 🙈🤣

A z owoców to nie wiem jak wy dziewczyny ale mnie wzięło na nektaryny 🤣 i jest wojna z dziećmi kto pierwszy zje 🤣
tez mam fazę na nektaryny i arbuza a do tego kefir 😄 ogólnie wszystko co chrupie, jest mokre i soczyste. Smakuje mi też kalarepa. Trzeba przyznać, ze faktycznie mamy przywilej początku w ciąży w takim super owocowym czasie 🍉🍑🍓

Ja mam badanie u gin 30.05 i 1.06 a prenatalne 23.06 - jeśli nie jest to problem to proszę o wpisanie na liste, nie mogę się już doczekać!!! 💖
 
A ja dziewczyny wczoraj byłam cała w skowronkach, a dziś zaczęłam się orzejmowac tym ryzykiem przedwczesnego porodu. Czemu ono wyszło takie duże.. 1:157
Nie dopytałam wczoraj tego lekarza i będę teraz siedzieć i się martwic. Próbowałam coś wynaleźć w internecie, ale na polskich forach nic nie ma konkretnego. Zaraz pogrzebie na anglojęzycznych.
A może któraś z Was miała coś podobnego w poprzednich ciążach? 😞
ja miałam podobne - i wcześniej i teraz. Nikt (ja tez) się tym nie przejmował :) nie powiem Ci ile dokładnie mam bo akurat dziś jestem w pracy, jak przypomnisz to sprawdzę wieczorem.
 
Hej mamy 🤰🏽🤰🏻🤰🦸‍♀️🦸‍♀️

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

25.05.22

@Cleo92 - wizyta
@Marcowa22 - prenatalne, 17.50
@Karolcia105 - wizyta, 15.30

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️

26.05.22
@Blondynka w sieci - prenatalne
@Purrfect - prenatalne (USG + pobranie krwi do Pappa), 15.20
@Dagna42 - wizyta
@nikola1512 - prenatalne z krwi
@natusia.mamusia86 - wizyta
27.05.2022
@Bebet - wizyta
@Monia_91 - wizyta
28.05.22
@ka.an92 - prenatalne
30.05.22
@Olka92 - prenatalne
@Magdalena_27 - prenatalne
@pannadarianna - wizyta
@Blackoliwka - wizyta
@stella33 - wizyta
31.05.2022
@nikola1512 - USG prenatalne
@Kamilad - wizyta
@Bibi80 - prenatalne villocentesis (CVS)
@7grudnia - wizyta, 17.00
@Strzyga_ - USG

01.06.2022
@Aniaaa_022 - wizyta
@Blackoliwka - prenatalne
@stella33 - wizyta
02.06.2022
@ka.an92 - prenatalne
@Majka2022 - prenatalne
@anulaa_89 - wizyta
@MałaMi 2022 - wizyta
@Roksi2810 - prenatalne
03.06.2022
@Mamafasolki - wizyta
@Coronita - wizyta, 16.45
@panna_anna - prenatalne
06.06.2022
@Bibi80 - wizyta
@Sentosa - wizyta
@Diaanaa - prenatalne
07.06.2022
@MałaMi 2022 - prenatalne
@Carmen_87 - prenatalne
08.06.2022
@Carolina123 - wizyta
@MartaMarkry - prenatalne
09.06.2022
@Diaanaa - prenatalne
@Edka88 - wizyta
10.06.2022
@Karola z nadzieją - prenatalne
@Kamsik - wizyta
@Olka92 - wizyta, 9.00
@Karolcia105 - usg a'la prenantalne
13.06.2022
@pannadarianna - prenatalne
@Margeritka28 - wizyta rano + prenatalne 16.00
@marsi89 - wizyta
@Aurora84 - prenatalne, 12.20
14.06.2022
@anulaa_89 - USG prenatalne
15.06.2022
@Strzyga_ - wizyta
16.06.2022
@gigian - wizyta + prawdopodobnie wyniki NIPT
17.06.2022
@Dagna42 - prenatalne
@Cytryna* - wizyta
@Kinga9129 - prenatalne
20.06.2022
@Aurora84 - wizyta, 10.00
21.06.2022
@Carolina123 - prenatalne
@Kamilad - prenatalne
@Blondynka w sieci - wizyta
22.06.2022
@Strzyga_ - USG z Pappa
23.06.2022
@stella33 - prenatalne
24.06.2022
@Cytryna* - prenatalne
28.06.2022
@Agnesco - wizyta, 11.40
30.06.2022
@Carmen_87 - wizyta
19.07.2022
@Agnesco - prenatalne nr 2, 13.00
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry