reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny gratuluję wczorajszych wizyt, zdjęcia śliczne. Maluszki rosną ❤
Hej, ja już po prenatalnych. Niestety moje pragnienie żeby tym razem nie było żadnych anomalii nie spełniło się - na usg była widoczna tylko jedna nerka. Lekarz kazał przyjść za 3 tyg na kontrole, bo czasami ta nerka jest trochę niżej umiejscowiona i się chowa - ale nie robię sobie dużych nadziei. Powiedział tez że jedna nerka wystarcza do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju - i oby tak było, ale strasznie się boję, ze coś będzie nie tak z ta druga nerka. Poza tym - wszystko dobrze, najprawdopodobniej będzie drugi synek :)
Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.
 
reklama
Dziewczyny a co jecie dziś na śniadanie ?

U mnie bułka z żółtym serem i do tego rzodkiewka , na pasztecik który jadłam wczoraj dziś patrzeć nie mogę 🤣 wogole na lodówkę nie mogę patrzeć.
 
Dziewczyny a co jecie dziś na śniadanie ?

U mnie bułka z żółtym serem i do tego rzodkiewka , na pasztecik który jadłam wczoraj dziś patrzeć nie mogę 🤣 wogole na lodówkę nie mogę patrzeć.
kanapeczki z serkiem puszystym i ogórkiem kiszonym 😅 do tego drożdżówka z makiem 🙂 a zaraz wejdzie knoppers
 
Ja jestem na początku 10tego tygodnia, wcześniej tylko mocna senność i lekka wrażliwość piersi, od dwóch tygodni kompletnie zero objawów. Dzisiaj idę na USG, żeby zobaczyć czy torbiel się wchłania, więc przy okazji sprawdzę co słychac u tego łaskawego dziecka :) przeglądając forum stwierdzam, że nie ma się co przejmować brakiem objawowy, tylko cieszyć :)
A dużą to torbiel miałaś?
 
reklama
Do góry