reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Jestem już po prenatalnych, wszystkie parametry w porządku, najprawdopodobniej będzie u mnie chłopczyk 😁 dzisiaj mam równo 12 tygodni, jeszcze nie na 100% płeć ale powiedział doktor ze jest bardzo widoczny wyrostek płciowy i to świadczy ze najprawdopodobniej będzie chłopiec 😄 co do imion to dziewczynka na 100% Hania by była, tak moj narzeczony wymyślił i nie było nawet dyskusji wiec dla chłopca imię ja wybieram a będzie to albo Stasio albo Franio 🙈
Termin mam na 3 grudnia
Chciałam załączyć filmik ale niestety nie ma opcji
Ale super że lekarz już zasugerował płeć , już nie mogę się doczekać tej wiadomości 🙂❤️
 
reklama
Witam wszystkie mamy , jestem Monika mam 31 lat to moja 3 ciąża ❤️ dyskretnie wchodziłam i czytałam Wasze posty, aktualnie jestem w 9 tc , chętnie do Was dołączę ❤️ dokładny termin porodu poznam 27 maja🙂 pozdrawiam
Hej hej witamy! ❤️ 😘 Zaraz Cię wrzucę do kalendarza wizyt :) Piękna parka na Twoim zdjęciu! Jak Twoje samopoczucie w tej ciąży?
 
Jestem już po prenatalnych, wszystkie parametry w porządku, najprawdopodobniej będzie u mnie chłopczyk 😁 dzisiaj mam równo 12 tygodni, jeszcze nie na 100% płeć ale powiedział doktor ze jest bardzo widoczny wyrostek płciowy i to świadczy ze najprawdopodobniej będzie chłopiec 😄 co do imion to dziewczynka na 100% Hania by była, tak moj narzeczony wymyślił i nie było nawet dyskusji wiec dla chłopca imię ja wybieram a będzie to albo Stasio albo Franio 🙈
Termin mam na 3 grudnia
Chciałam załączyć filmik ale niestety nie ma opcji
cudownie. Kurde no ciekawe czy ja poznam płeć we wtorek będę wtedy 12+1. Nigdy jeszcze na prenatalnych nie poznałam płci bo lekarze mówili że za szybko. Choć nie ukrywam że jakby powiedzieli np. że dziewczynka a potem by się okazalo że chłopak to bym się wkurzyła 🤣 ale patrząc po waszych prenatalnych to jeśli nie będzie widać płci to dziewczynka 😀
 
cudownie. Kurde no ciekawe czy ja poznam płeć we wtorek będę wtedy 12+1. Nigdy jeszcze na prenatalnych nie poznałam płci bo lekarze mówili że za szybko. Choć nie ukrywam że jakby powiedzieli np. że dziewczynka a potem by się okazalo że chłopak to bym się wkurzyła 🤣 ale patrząc po waszych prenatalnych to jeśli nie będzie widać płci to dziewczynka 😀
Ja się nawet pytać nie musiałam, sam podczas usg pokazywał wszystko i o tym powiedział 😄
 
Hej hej witamy! ❤️ 😘 Zaraz Cię wrzucę do kalendarza wizyt :) Piękna parka na Twoim zdjęciu! Jak Twoje samopoczucie w tej ciąży?
Dziękuję 🙂 na początku mnie trochę mdliło, aktualnie doskwiera mi mega zmęczenie ale z racji że pracowałam w żłobku Pani dyrektor od razu kazała iść na zwolnienie więc mam czas by odpocząć , teraz czas się będzie dłużył od wizyty do wizyty 🙂
 
Też od początku ciazy że względu na duże ilości progesteronu, które biorę, mam zaparcia okropne. Lekarz polecił mi ten syrop. Pomaga bardzo i nie muszę się tak napinać a wiem, że takie napinanie może prowadzić do hemoroidów. Także polecam mocno
Próbowałam kiedyś, jeszcze przed ciąża sobie tym pomoc, ale efekt był opłakany, bo na zaparcia nie pomógł, a dodatkowo pojawiły się okropne gazy. Ale super, ze u innych się sprawdza :)
 
Ja się nawet pytać nie musiałam, sam podczas usg pokazywał wszystko i o tym powiedział 😄
a jakbyś nie chciała wiedzieć? Mnie zawsze lekarz w ciąży się pytał podczas USG czy chce znać płec. My przed chwilą debatowaliśmy z mężem czy w ogóle chcemy znać przed porodem płeć. Mój mąż mówi że córkę już mamy czyli to o czym marzył a co będzie kolejne jest mu obojętne, ale najlepiej córa haha. Nie no jest nam to obojętne byle zdrowe było ale było by to takie podekscytowanie do dnia porodu. Ale za poznaniem płci przemawia to że na strychu u taty mam z 50 siatek ubrań, głównie różowych. Jak będzie dziewczynka to nic, kompletnie nic nie muszę kupować. A jak będzie chłopiec to...będzie chodził w różowym 😀 nie no cześć rzeczy było też uniwersalnych więc je zostawię a resztę wywiozę do domu dziecka albo oddam potrzebującym. I chciałabym się we wrześniu za to najpozniej zabrać.
 
reklama
Dziewczyny, u mnie dziś zaczęty 11tc (10+0 z apki) i ja już z tymi Mdłościami nie wyrabiam 🤢🤢🤢 ile to jeszcze może potrwać? 🥺🤦🏻‍♀️
Chyba w tym tygodniu dopiero pierwszy raz w ciąży zwymiotowałam 😂 a tak na poważnie to w dwunastym tygodniu organizm osiąga max. poziom hormonów powodujących mdłości, później z tygodnia na tydzień ten poziom spada, więc teoretycznie powinno być lepiej. 😉
 
Do góry