reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Cześć dziewczyny, nie pisałam chyba od poniedziałku, ale jestem sparaliżowana strachem w oczekiwaniu na wynik Sanco i usg genetyczne. Bardzo boję się nieprawidłowości i codziennie psioczę na tych sk***synów z pisu. Czytam też za dużo internetu i jak ostatnio trafiłam na wątek o amniopunkcji, to wpadłam w panikę. Oczywiście to nie jest tak, że myślę o tym dzień i noc. Staram się robić wszystko, by odwrócić swoją uwagę od ciąży - na szczęście mam sporo pracy w tym tygodniu.

Tydzień bez usg u mnie, to czas stracony, także dzisiaj rano wybrałam się podejrzeć maluszka (nie było mojej wizyty w dzisiejszej rozpisce). W 11+1 ma już 4,59cm ♥️ tętno 160. Widzieliśmy wyraźny nosek, gin mówi, że tak na oko wszystko jest prawidłowe, ale to nie było usg prenatalne. Niesamowite były te jego ruchy. Względem 10+0 widocznie urosły nóżki i rączki 😍
 
Kochane te które mają już dzieci, w którym tygodniu dowiedzieliście się o płci dzidzi? 😊 w pierwszej to ja nie pamiętam 😅 było to z 11 lat temu a w drugiej to każdy lekarz mówił co innego 🙈
ja na prenatalnych w 12+4, ale był chłopiec a z postów tutaj mam wrażenie ze chłopców łatwiej wcześniej potwierdzic :)
 
Ja niestety stąd uciekam, ciąża się zatrzymała jakiś 1,5 tygodnia temu. Paradoksalnie w ciągu tych 1,5 ZACZĘŁAM mieć jakiekolwiek objawy ciąży jak wrażliwość na zapachy czy poranne rzygnięcie 🙄🙄🙄
😢😢 Przytulam 🥺 bo doskonale wiem co czujesz, w poprzednich nieudanych miałam dokładnie to samo 🥺
Witam Dziewczyny 😊 ja już w domu po wizycie 🙂 dzidzia bardzo ruchliwa, machała rączkami i nóżkami 😍🥰 widok cudowny ❤️ słyszałam dziś pierwszy raz serduszko bo do tej pory ginekolog tylko mówił że bije 🙈❤️ zmierzył też ginekolog kość nosową i w ogóle wszystko 🙈 i powiedział że z dzidzią jest wszystko w porządku że prenatalne na pewno wyjdą dobrze 😊 co do krwiaka to nie mógł go znaleźć więc go już nie ma 😄 zapomniałam się zapytać co z moim duphastonem czy odstawiamy go z tą moją ostatnią niecałą paczką czy jak 🙈😅 ale w tej książeczce ciążowej piszę że mam duphaston 2 razy dziennie więc chyba musiał widzieć i jeśli nie wypisal mi recepty to chyba nie potrzebuje już 🙈😅 (pewnie tak sobie sama teraz tłumaczę bo zapomniałam zapytać) masakra czasami z tą moją pamięcią 🤣🤣
piękny człowieczek 🥰

Mi się ogólnie zaczyna już odpalać stres przed prenatalnymi 🥺 objawow mało i głowa świruje 🙄
 
ja biorę zuravit. Brałam w każdej ciąży. Jedna kapsułka dziennie i zawsze wyniki ok. Wcześniej czesto mnie piekło po sikaniu teraz mam spokój. Pilam sok z żurawiny ale nic mi nie pomagał..
Kochane te które mają już dzieci, w którym tygodniu dowiedzieliście się o płci dzidzi? 😊 w pierwszej to ja nie pamiętam 😅 było to z 11 lat temu a w drugiej to każdy lekarz mówił co innego 🙈
W poprzedniej z corka w 12 tyg, teraz też 12 tydz ale chłopiec.
 
mojej znajomej usg wyszło prawidłowo, a po Pappa wyszło, ze ma wysokie ryzyko wystąpienia wady.. córeczka jest zdrowa..


Ja tak samo w 1 ciazy nie robiłam pappa, usg wyszło prawidłowo, nie czułam podstaw by robić dalsza diagnostykę. :)
Mojej dalszej znajomej powiedzieli, że urodzi dziecko z zespołem Downa a urodziła zdrowego chłopaka... Więc ja podziękuję za te statystyki i tak dalej. Co ona się naprzeżywała tego..
Mi się ogólnie zaczyna już odpalać stres przed prenatalnymi 🥺 objawow mało i głowa świruje 🙄
A ja jakoś powiedzmy, że na luzie jestem. No moze nie na 100 procent, ale stres jest niewskazany w naszym stanie i nie będę się nakręcać rzeczami na które nie mam wpływu. 🙄
PS hihi jak chcesz to weź trochę moich objawów bo mi już bokiem wychodzą. Nie mogę się cieszyć tym, że będzie dziecko tylko psioczę na samopoczucie.
 
Witam Dziewczyny 😊 ja już w domu po wizycie 🙂 dzidzia bardzo ruchliwa, machała rączkami i nóżkami 😍🥰 widok cudowny ❤️ słyszałam dziś pierwszy raz serduszko bo do tej pory ginekolog tylko mówił że bije 🙈❤️ zmierzył też ginekolog kość nosową i w ogóle wszystko 🙈 i powiedział że z dzidzią jest wszystko w porządku że prenatalne na pewno wyjdą dobrze 😊 co do krwiaka to nie mógł go znaleźć więc go już nie ma 😄 zapomniałam się zapytać co z moim duphastonem czy odstawiamy go z tą moją ostatnią niecałą paczką czy jak 🙈😅 ale w tej książeczce ciążowej piszę że mam duphaston 2 razy dziennie więc chyba musiał widzieć i jeśli nie wypisal mi recepty to chyba nie potrzebuje już 🙈😅 (pewnie tak sobie sama teraz tłumaczę bo zapomniałam zapytać) masakra czasami z tą moją pamięcią 🤣🤣
Cudowne wieści ❤Śliczna fotka🥰
 
reklama
Do góry