reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziękuję 😊 czuje się dobrze, z objawów ciążowych to na szczęście jedynie zmęczenie i ból piersi. Kolejna wizyta 2 czerwca a prenatalne 7 - czas się strasznie dłuży bo wizyty mam co miesiąc, Wy też co miesiąc? Na początku ciąży moim zdaniem optymalnie byłoby co 3 tyg :)

Ale masz fajnie że nie masz mdłości , bo to najgorsze .

A u mnie na początku były wizyty co 2 tyg a teraz miesiąc 😣 też już nie mogę się doczekać 😁
 
Oooo proszę 😊 w Choszcznie mieszkam od 6 lat a wcześniej mieszkałam w Szczecinie (pochodze ze Szczecina 🙂)
Biegłaś ? Super 💪😊 Ja ani razu a mieszkam 6 lat 😅🤣
Tak biegłam, bo jakiś czas temu jeszcze biegałam i to sporo i regularnie. Ale w pandemii wpadłam w depresje i od tamtego czasu kilka razy dosłownie zdarzyło mi się biegać. Próbowałam wrócić do tego ale nie czułam się dobrze i odpuściłam. 😔😔 Choć połowę pandemii co najgorsze zakazy to biegałam im bardziej nie było nic wolno 🤣 to ja robilam szybko....

A co do wizyty to miałaś je w Choszcznie?? 🙂
Nie nie 😅 u mnie w Policach 😅

Jestem już po kontroli. Krwawienie okazało się być niegroźne, z maluszkiem wszystko okay. Ma już 1,5 cm 😍 na wszelki wypadek dostałam duphaston. Ależ mi ulżyło! 😅
Bardzo dobre wiadomości ❤️❤️

Dziękuję 😊 czuje się dobrze, z objawów ciążowych to na szczęście jedynie zmęczenie i ból piersi. Kolejna wizyta 2 czerwca a prenatalne 7 - czas się strasznie dłuży bo wizyty mam co miesiąc, Wy też co miesiąc? Na początku ciąży moim zdaniem optymalnie byłoby co 3 tyg :)
Witaj w klubie ja też 2 czerwca mam wizytę 🤩a prenatalne tydzień po Tobie 😅
Ja aktualnie mam wizytę co 2 tygodnie nie wiem czy to dlatego że mam plamienia i inne takie cukrzyca ciążowa wyszła i widocznie potrzebują mnie często widzieć. Wolę że sami chcą niż bym się musiała prosić.
 
Dziewczyny jak tam Wasze badania krwi? U mnie problem z ferrytyną, żelazo ok, ale niestety ferrytyna 10 a norma od 13, mam też za niską witaminę D. Martwię się trochę bo ostatnio jak suplementowałam żelazo to się bardzo złe czułam…
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jestem w 8 tyg ciazy za 2 tyg mam pow lekarzowi czy chce zrobić badanie prenatalne z krwi matki ogólnie pow ze wszystko oki ale jest taka możliwość czy ktoś robił i co wy myślicie o tym pzdr
 
Do góry