reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja już po wizycie, jest dzidziuś z rączkami i nóżkami i serduszko bije 178, słyszałam pierwsze bicie serca 😍 No jestem szczęśliwa bo nie wierzyłam że będzie dobrze po tej poniedziałkowej wizycie gdzie serduszko bilo 96..już tą ciążę spisałam na starty aż mi głupio że tak pomyślałam przez chwilę :(
Śliczna dzidzia❤Rośnie maleństwo. Ja też sie stresuję, bo u nas biło 114 ale myślę, że na następnej wizycie będzie już unormowane.
 
Cześć dziewczyny 😊 od jakiegoś czasu Was czytam ale już chyba czas się przywitać, widzę że bardzo fajna ekipa się tu stworzyła więc z chęcią dołączę do Was jeśli można 😊. Jestem w 9+5tc - to będzie moje pierwsze dzieciątko, mam 37lat - rocznikowo 38 ale do listopada daleko 💪
Hej hej, witamy i gratulacje! :) 🌱Sporo nas tu i w pierwszej ciazy, i po 30-tce, wiec mam nadzieje, ze poczujesz sie jak u siebie ❤️ Jak samopoczucie?
 
reklama
Hej hej, witamy i gratulacje! :) 🌱Sporo nas tu i w pierwszej ciazy, i po 30-tce, wiec mam nadzieje, ze poczujesz sie jak u siebie ❤️ Jak samopoczucie?
Dziękuję 😊 czuje się dobrze, z objawów ciążowych to na szczęście jedynie zmęczenie i ból piersi. Kolejna wizyta 2 czerwca a prenatalne 7 - czas się strasznie dłuży bo wizyty mam co miesiąc, Wy też co miesiąc? Na początku ciąży moim zdaniem optymalnie byłoby co 3 tyg :)
 
Do góry