reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja już po wizycie, jest dzidziuś z rączkami i nóżkami i serduszko bije 178, słyszałam pierwsze bicie serca 😍 No jestem szczęśliwa bo nie wierzyłam że będzie dobrze po tej poniedziałkowej wizycie gdzie serduszko bilo 96..już tą ciążę spisałam na starty aż mi głupio że tak pomyślałam przez chwilę :(
Super wiesci, teraz będzie tylko lepiej 😍
 
Ja już po wizycie, jest dzidziuś z rączkami i nóżkami i serduszko bije 178, słyszałam pierwsze bicie serca 😍 No jestem szczęśliwa bo nie wierzyłam że będzie dobrze po tej poniedziałkowej wizycie gdzie serduszko bilo 96..już tą ciążę spisałam na starty aż mi głupio że tak pomyślałam przez chwilę :(
No to Ci maluszek ❤️❤️❤️ śliczne zdjęcie i super wiadomości. 🤩🤩 Maluszek stwierdził A ja Wam pokaże! I pokazał 😊😊
 
Ooo to jesteś "blisko" mnie bo ja mieszkam w Policach od około pół roku. Wcześniej w Szczecinie mieszkałam 😊. A ogólnie nie jestem stąd. 😅 No i powiem, że mialam dwie wizyty i obydwie z inna ginekolog.

Bylam w Choszcznie raz na biegu Choszczeńska dziesiątka 🤩😅 było mega ekstra kibice na medal. I ładnie tam macie 😊
Oooo proszę 😊 w Choszcznie mieszkam od 6 lat a wcześniej mieszkałam w Szczecinie (pochodze ze Szczecina 🙂)
Biegłaś ? Super 💪😊 Ja ani razu a mieszkam 6 lat 😅🤣
 
reklama
Hej, ja po prenatalnych, ogólnie wszystko w porządku. Wyszło niskie ryzyko wad więc bardzo sie cieszę 😀 żeby nie było za kolorowo pod koniec wizyty dostałam informację, że mam wysokie ryzyko porodu przedwczesnego... ah... niby wiem bo mam obciążenie w wywiadzie ale jednak tak dziwnie.
 
Do góry