reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

No w ogólnym moczu jest napisane przy leukocytach „pojedyncze wpw” a w osadzie moczu „4-7 wpw” czyli jakieś są ale czy to dużo czy mało to nie mam bladego pojęcia 🤷‍♀️ Ogólnie będę oddawać te wyniki tez do rodzinnej bo ona częściowo mi zlecała także zapytam czy te wyniki są zle czy dobre. Ale dzięki za info 😘


Pocieszylyscie mnie tym trochę :) Chyba kupie tez sok z żurawiny i będę stosować, zawsze lepsze to niż nic a zurawina jest bezpieczna w ciąży z tego co wiem
oczywiście ze jest bezpieczna :)
 
reklama
ja też mam wizytę o 14. Tyle że u mnie jak idę mamy być o 13.45 dostaje herbatkę mam mierzone ciśnienie odbieram wyniki badania i idę na wizytę. Nic nie czekam. A jak się coś przedłuża to dzwonią wcześniej że coś takiego istnieje.
Naprawdę?? 🙀 zazdroszczę 🤩 a tutaj u mnie o herbatce możesz zapomnieć 😅 jeśli chodzi o wyniki to dopiero ginekolog na wizycie mówi 😄 a jak coś się przedłuży no to nawet nie przeproszą bo to nie ich wina przecież 🙈🤣
 
Widzę że same dobre wieści ostatnio super 😁 U mnie chyba historia się powtórzy wczoraj byłam w szpitalu bo nasiliło się plamienie i pojawiła się żywa krew ☹️ w poprzedniej ciąży ten sam scenariusz 8+3 szpital w 9 serduszko stop. Wczoraj był u mnie właśnie 8+3😭
Kinga myśl pozytywnie trzymamy kciuki 😙
 
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
Mi tez wyszły liczne, ale mój Gin powiedział, żebym się nie martwiła bo u kobiet w ciąży to normalne ;)
 
No w ogólnym moczu jest napisane przy leukocytach „pojedyncze wpw” a w osadzie moczu „4-7 wpw” czyli jakieś są ale czy to dużo czy mało to nie mam bladego pojęcia 🤷‍♀️ Ogólnie będę oddawać te wyniki tez do rodzinnej bo ona częściowo mi zlecała także zapytam czy te wyniki są zle czy dobre. Ale dzięki za info 😘


Pocieszylyscie mnie tym trochę :) Chyba kupie tez sok z żurawiny i będę stosować, zawsze lepsze to niż nic a zurawina jest bezpieczna w ciąży z tego co wiem
ja biorę zuravit. Brałam w każdej ciąży. Jedna kapsułka dziennie i zawsze wyniki ok. Wcześniej czesto mnie piekło po sikaniu teraz mam spokój. Pilam sok z żurawiny ale nic mi nie pomagał..
 
Hej dziewczyny. Jestem w 8+3tc... W zeszła niedzielę pojawiło się u mnie delikatne brazowe plamienie a wieczorem zauważyłam czerwona krew. W poniedziałek trafiłam do lekarza który stwierdził że to malutki krwiak. Przepisał Luteinę 2x2 i kazał odpoczywac. Dziś czwartek a ja nadal plamie na brązowo i pobolewa mnie podbrzusze. Czy to normalne? Powinnam się stresować?
Plamienie na brązowo to już nie świeża krew, moze krwiak się już kończy oczyszczać. Odpoczywaj :) nie powinnaś się stresować bo to nic nie da 😘
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was wyszły bakterie w moczu jak badalyscie? Mi wyszły liczne bakterie i teraz nie wiem co robić, niby ani białka ani glukozy w moczu nie mam i nic mnie nie boli ani nie dolega od strony pęcherza wiec o tyle dobrze ale prenatalne a tydz a wizyta u gin dopiero za 2tyg i teraz się zestresowałam 🥺
Mi. Ale ja poranny mocz zaniosłam o 11:30 :p także bardzo mądrze. Robiłam potem posiew i było wszystko ok.
 
Do góry