reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

przykro mi. Wiem co przeżywasz i współczuję, bardzo.
ja myślę że bardziej gazy. Ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy ok. 21 tygodnia. Choć wydawało mi się że czulam je już w 15 ale wydawało mi się. W drugiej ciąży w 19 tyg. Jak trafiłam do szpitala , rozpoczynająca się akcja porodowa to też wydawało mi się że czuje ruchy ale jak mnie podpieli pod ktg i miałam naciskać jak ruch dziecka poczuje to pielęgniarka powiedziała że wydaje mi się że ruch czuje bo ktg nie rejestrowało go akurat w tym momencie.
nie czuje non stop tego . Tylko raz na jakiś czas. W 3 ciąży czułam w 15 tc
 
reklama
Ja właśnie też chodzę do przyszpitalnej poradni i u nas jest znacznie inaczej....nie zapisują pacjentki na daną godzinę tylko mówią od której ginekolog przyjmuje i kto przyjdzie pierwszy ten lepszy a im pozniejsza godzina tym wieksza kolejka wiec wole pójść jutro troszke wczesniej 😅.... lekarze również co chwilę się zmieniają, każdego dnia jest ktoś inny również dużo lekarzy rezugnuje bo nie opłaca im się dojeżdżać ze Szczecina do Choszczna... I jest mega problem aby jeden lekarz prowadził do końca ciążę 🙈🤣
Ooo to jesteś "blisko" mnie bo ja mieszkam w Policach od około pół roku. Wcześniej w Szczecinie mieszkałam 😊. A ogólnie nie jestem stąd. 😅 No i powiem, że mialam dwie wizyty i obydwie z inna ginekolog.

Bylam w Choszcznie raz na biegu Choszczeńska dziesiątka 🤩😅 było mega ekstra kibice na medal. I ładnie tam macie 😊
 
Badanie a fotelu- ciąża jest. Potem leżę i pani włożyła sondę. Pokazuje że tu chyba nic nie ma... Wyciąga tą sondę a ona cała we krwi, ciekło po tej leżance. Mam skierowanie do szpitala ale zgłoszę się jutro bo tak jak ostatnio do jutra powinno być w miarę czysto.
Jejku bardzo mi przykro 😔😔trzymaj się!!!

Witam ! U mnie dziś 10 +1 i chilalabym się z wami przywitać i zostać . Mam 28 lat i jestem z Lublina czy są może tu jakieś dziewczyny z Lublina ?
Hej gratulacje 😊 i witaj 😃😃😃
 
Ja już po wizycie, jest dzidziuś z rączkami i nóżkami i serduszko bije 178, słyszałam pierwsze bicie serca 😍 No jestem szczęśliwa bo nie wierzyłam że będzie dobrze po tej poniedziałkowej wizycie gdzie serduszko bilo 96..już tą ciążę spisałam na starty aż mi głupio że tak pomyślałam przez chwilę :(
 

Załączniki

  • IMG_20220519_181626.jpg
    IMG_20220519_181626.jpg
    410,9 KB · Wyświetleń: 63
Badanie a fotelu- ciąża jest. Potem leżę i pani włożyła sondę. Pokazuje że tu chyba nic nie ma... Wyciąga tą sondę a ona cała we krwi, ciekło po tej leżance. Mam skierowanie do szpitala ale zgłoszę się jutro bo tak jak ostatnio do jutra powinno być w miarę czysto.
Kurczę przykro mi :( Tulę mocno, trzymaj się, w lepszym momencie na pewno wszystko pójdzie już dobrze 💔
 
Ja już po wizycie, jest dzidziuś z rączkami i nóżkami i serduszko bije 178, słyszałam pierwsze bicie serca 😍 No jestem szczęśliwa bo nie wierzyłam że będzie dobrze po tej poniedziałkowej wizycie gdzie serduszko bilo 96..już tą ciążę spisałam na starty aż mi głupio że tak pomyślałam przez chwilę :(
Super!! Prześliczny misiek! 😍
 
reklama
Do góry