reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Właśnie dziewczyny, może stworzymy też "podpost" albo spam wiekowy ?
Tzn kazda z nas niech powie swój wiek i dopisze liczbę dzieci 😁

Ja 27lat
0 dzieci (jedno w brzuszku) 😁
Ja 26 rocznikowo, na pokładzie jedna córka - ale bardzo owłosiona mi się trafiła 😂 Oczywiście żartuje, pierwsze dziecko w drodze 🥰
 

Załączniki

  • 9e1f7786-9433-4662-bf8f-61d347c8436c.jpg
    9e1f7786-9433-4662-bf8f-61d347c8436c.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 50
Nie martw się, u mnie stres tez powoduje bol głowy, my wszystkie się stresujemy tymi badaniami i każda z nas jest w stresie mimo to rodzą się zdrowe piękne dzieci ;) głowa do góry

ja mam 33 we wrześniu 😃
tu bardziej chodzi o długotrwały stres, przewlekly. Wtedy można zaszkodzić. Ale mnie też ostatni głowa pobolewa częściej, ale po kawie przechodzi
tak jak ja. Którego września ? Ja 23.
ja pierwsza ciąża w wieku 25 lat i jest podobnie jak teraz. Nawet teraz lepiej się czujesz tzn. bardziej ogarniam wszystko mimo ciąży i pracę i dom. Wtedy byłam większy flak.
33, 1 córka, 2 poronienia niestety, i kolejny żabol mały w brzuchu
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ❤️
Ja Kawy nigdy w życiu nie piłam, nawet nie spróbowałam 🙈
 
reklama

Wspaniała wiadomość! Gratulacje! ❤️
Wywoływanie tematu kopytek, kiedy resztkami sił próbuje dotrwać w pracy do końca, jest nieludzkie! 🙈 Ojjj takie z sosem grzybowym… jadłabym…🤤

Przeczytałam z sosem grzybowo jabłkowym 😂😂😂😂😂
Właśnie dziewczyny, może stworzymy też "podpost" albo spam wiekowy ?
Tzn kazda z nas niech powie swój wiek i dopisze liczbę dzieci 😁

Ja 27lat
0 dzieci (jedno w brzuszku) 😁

Ja mam 25, 2 ciąża, 0 dzieci ludzkich, jedno najwspanialsze psie dziecko😂 i 1 ludzkie w brzuchu 🤞🏻
 
Do góry