reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja 30 lat, pierwsze dziecko w brzuszku. 7 lat temu miałam biochemiczną, ale jakoś wyparłam to z głowy i chyba nawet lekarzowi o tym nie wspomniałam a już na pewno nie mam tego w karcie 🤔 bo jak się mnie pytają o poronienia czy występowały to mówię z automatu, że nie, a dopiero potem sobie przypominam
 
Mnie jakoś przed maturą kolega "nawrócił " na drogę kawy 🤣 ale bardzo długo piłam bez przyjemności 🤷‍♀️ aż się w końcu okazało, że po prostu ta, którą kupowałam mi nie smakowała 🙈🤦‍♀️🤣
Haha ale już znalazłaś sowje smaki? 😁 Ja się chyba nigdy nie przekonam do tego 🙈
 
Na styczniowej grupie jak byłam, miałyśmy właśnie imię, wiek, województwo ile dzieci i termin porodu :)
 
reklama
Haha ale już znalazłaś sowje smaki? 😁 Ja się chyba nigdy nie przekonam do tego 🙈
Tak 🙂 teraz już mam swoje typy aczkolwiek czasem próbuję też i nowości 🙂 z różnym skutkiem 😅
Ostatnio zemdliło mnie właśnie po kawie z prezentu 🙄 chyba nie mój smak, w każdym razie dłużej postoi zanim zrobię do niej kolejne podejście 😑
 
Do góry