reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej dziewczyny :) mnie nie ma ostatnio bo mam dużo pracy, dopóki nie pojde na L4 to muszę trochę rzeczy skończyć a do tego czuje się kiepsko… dzisiaj 9+4, rzygam dalej niż widzę, co chwile mnie szarpie, nie mogę używać żadnych swoich perfum… jak się dorwę do jedzenia to jem wszystko ale co z tego jak 🤢. Niedługo wizyta i już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć mojego małego fasolka. Miłego wieczoru, zajrzę do was jak poczuje się lepiej 😘
 
reklama
Czy w twoim przypadku potwierdzasz słowa ze po 30 dolegliwości ciążowe są dużo silniejsze?
Nie wydaje mi się, na początku nie miałam praktycznie żadnych objawów a kiedy już się pojawiły ok 6tc, to głównie mdłości bez wymiotów, głód bez apetytu i większe zmęczenie/senność. Wszystko na tyle łagodne, że dało się w miarę normalnie funkcjonować. Żadnych plamień, rzadko kiedy lekkie bóle podbrzusza. Dodam, że nie biorę żadnych leków na podtrzymanie (ani w ogóle na nic), jedynie witaminy prenatalne. Dolegliwości to chyba bardziej kwestia indywidualna, a nie wieku.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie dziewczyny, może stworzymy też "podpost" albo spam wiekowy ?
Tzn kazda z nas niech powie swój wiek i dopisze liczbę dzieci 😁

Ja 27lat
0 dzieci (jedno w brzuszku) 😁
 
reklama
Do góry