reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

podziwiam, jak wy spicie w nocy? 😀 Ja to w ogóle jestem z ludzi bardzo mało śpiących. Wolę poczytać książkę jak mala pójdzie spać niż spać. Zawsze chodziłam spać koło 1-2 a wstawałam o 6. Te 4-5h mi starczało. Jak spalam 8 to cały dzień w dupie. Albo 4-5 albo powyżej 10h. Ale nadrabiam to w weekend bo śpię niekiedy do 11. Teraz w ciąży chodzę szybciej spać bo koło 23 a wstaje po 6 ale jak w dzień bym zasnęła to mam już po nocy
Ja tez z tych nocnych markow, ale wstaje odpowiednio pozniej :) Chcialabym, zeby te 4-5h mi wystarczalo, wygrac tyle czasu!
 
reklama
Dobry wieczór. W takim razie proszę mnie wpisać jutro na wizytę, bo z tego wszystkiego zapomniałam 😱🙈
Wpisałam :) W ogóle jeśli kogoś pominęłam to bardzo proszę o jeszcze jedno przypomnienie, nie lubię edytować wątku na telefonie a zanim się zbiorę i dotoczę do kompa to czasem zapomnę. Nie olewam Was ❤️
 
Wpisałam :) W ogóle jeśli kogoś pominęłam to bardzo proszę o jeszcze jedno przypomnienie, nie lubię edytować wątku na telefonie a zanim się zbiorę i dotoczę do kompa to czasem zapomnę. Nie olewam Was ❤️
Możesz mnie dopisać, u nowego prowadzącego lekarza mam wizytę 31.05 na 17 🥰
 
Hejka.
Dopiero się odzywam po wizycie, bo wróciłam po 14 do domu dopiero.... A mam rzut beretem kurna...

Więc sprawa ma się następująco, mój miś Haribo ma 2 cm, 8 tydzień i 3 dni...
Mam nieregularne cykle więc pewnie dlatego tygodniowy odchył od OM... Czynność serca była, wiedzieliśmy piękne serduszko 🥰🥰 nie słyszeliśmy bo pani doktor powiedziała, że nie będziemy maluszka denerwować.

Mam też niezbyt fajna wiadomość, mam cukrzycę ciążową... Do diabetologa dopiero na 30 maja.... Ale mam już glukometr i paski...

Proszę o wpisanie mnie na wizytę 2 czerwca.

I prenatalne 14 czerwca.

Także na usg mąż mógł wejść, ale na wizytę już nie.

Plamienie od lekko odklejającej się kosmowki, ale mówiła, że raczej nic groźnego się działo nie będzie bo na usg nic nie jest w tym temacie wyszczególnione i tak dalej. No i że mam odpoczywać i się nie przemęczać. Dostalam zwolnienie do kolejnej wizyty więc mogę odpoczywać do woli. Martwi mnie tylko aspekt tej cukrzycy, bo cholera do diabetologa taka odległa kolejka 🙄🙄 a tu nie ma co czekać. Tylko działać.

Ale najważniejsze, że jak dotąd wszystko w porządku w ogólnym rozrachunku 🥰 dołączam fotki mojego żelka, niestety bez szału bo jakies mi takie malutkie wydrukowali. 🥰🥰
Fajnie, że masz dobre wiadomości :) wiem co czujesz bo ja wczoraj takie usłyszałam. Szkoda tylko, że ta cukrzyca wrr
 
reklama
Ja się zastanawiam teraz czy usg nie przełożyć na za 2 tyg zamiast za tydzień 🤔 to będzie równo pomiędzy standardowymi wizytami, a w tydzień się torbiel i tak nie wchłonie 🤷‍♀️ w 2 tygodnie za to już może być mniejsza 🤔
 
Do góry