reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Prenatalne na NFZ możesz zrobić akurat często i u najlepszych specjalistów - szukaj po stronach www czy rozliczają NFZ. Ja 2 lata temu płaciłam za usg prenatalne 500 zł u najlepszej babeczki w mieście a w tym roku mam skierowanie ze względu na swoją skazę krwotoczną i u tej samej robię na NFZ
Zdradzisz proszę kto to taki?
 
Ja urodziłam teraz w styczniu i również z synkiem od razu wychodziłam :) nie zamierzam kisić dziecka w domu, ciepło ubrać, do gondolki i na spacerek :) położna też mówiła, że jak najbardziej można na 15-20 minut wychodzić od razu :) a pierwsze wyjście dzieci mają już jak się opuszcza szpital :) miłego dnia wszystkim i udanych wizyt ❤️
 
Ja nie wiem czy na wizytę dojadę 🙄 na każdej drodze wypadki. GPS pokazuje na czerwono, że spóźnię się 10 min 😖 uratować mnie może tylko fakt, że dostałam smsa z placówki, że moja wizyta może ulec opóźnieniu..
 
Kochana ja też mam przodo albo tło zgięcie macicy i mam problemy z usg. Na następnej wizycie spróbuj moją sztuczkę, tylko to działa na leżance a nie fotelu ginekologicznym. Jak leżę na płasko to zawsze ręce zaciskam w piąstki i kładłam pod pupę. Dzięki temu nie trzymam jej w powietrzu tylko stabilnie opieram a na usg wszystko lepiej widać.

Tak to prawda accofil to samo zło 🙄

Lekarka od razu kazała tak ręce ułożyć..
Poczekam do kolejnego czwartku z USG na NFZ

Tak tyłozgięcie bywa problematyczne a niektóre kobiety nawet internal scan boli przez to, oprócz podlozenia pięści pod pośladki można też podwinąć miednicę do przodu tak jakby się chciało bardzo mocno zaokrąglić odcinek lędźwiowy. Lub zrobić i jedno i drugie :)

Zdradzisz proszę kto to taki?
Z Polski i chyba właśnie z Krakowa najsłynniejszy lekarz jakiego nazwisko obija się o Europe to dr Wiecheć wybitny spec od USG
 
reklama
Do góry