reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A jak u Was z energią/obowiązkami? Od kilku dni jestem w takim stanie, że kładę się na drzemkę o 18 i budzę parę godzin później. Dzisiaj przebiłam wszystko budząc się o 22:30. Nie wiem, co ja będę robiła dzisiejszej nocy 🙈 W pracy moja produktywność drastycznie spadła. Mam wrażenie, że siłę mam tylko od pobudki do ok 12-13. Potem mogłabym tylko spać.
ja mam problem rano gdzie zawsze wstawałam na pierwszy budzik tak teraz nie ma bata- może przy 5 się udaje 😂
 
reklama
Czy któraś z was tez budzi się nad ranem jeszcze zanim budzik zadzwoni? Kolejny dzień a ja nagle budzę się o 4 rano (zazwyczaj ledwo wstaje na budzik o 9) 👀
Ja tez tak mam, zawsze w weekend wstałam późno koło 9-10 a teraz 5-6, w tygodniu to samo. Ale w tygodniu wykorzystuje to i jadę do pracy szybciej i szybciej wychodzę 😁
 
Czy któraś z was tez budzi się nad ranem jeszcze zanim budzik zadzwoni? Kolejny dzień a ja nagle budzę się o 4 rano (zazwyczaj ledwo wstaje na budzik o 9) 👀
Tak.. Nie wiem jak wy ale ja jestem typową sową, zwykle chodzę spać o 1/2 i śpię do 10/11(pracuje na 3 zmiany) a teraz 21/22 i mi się oczy rozjeżdżają 😂 za to budzę się kilka razy w nocy na siku i od 7 już oczy otwarte 🤦‍♀️
ja tez tak mam, wykorzystuje ten czas żeby wziąć euthyrox 😄 zaczęłam tez wieczorami czuć, ze mi chłodniej jak pisałyście jakiś czas temu
O tez tak mam.. Zasypiam dalej pod zimową kołdrą i kocem 🤦‍♀️ a rano jestem taka nagrzana jak termofor 😂

A jak u Was z uczuciem głodu, bo u mnie tak, że ogarniam to ale nieludzkim wysiłkiem 🤣 od zawsze wszystko praktycznie ważę poza warzywami no więc jem tyle samo ale jakby mi to już nie starcza, nie ma mowy o uczuciu sytości 😑
 
reklama
Do góry