reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Nie psujcie się jeszcze dziewczyny :D Ja problemy z jelitami/wzdęciami mam od dawna (zespół jelita drażliwego), z czasem nauczyłam się, co i kiedy jeść, żeby było normalnie, ale teraz w ciąży znowu dieta poszła w cały świat. Ale o dziwo nie jest tak źle, tylko wieczorami mam podgląd na to, jak będę wyglądać za parę miesięcy 🤰🏽Pijcie dużo płynów, żeby niwelować zaparcia, mnie osobiście pomaga też ograniczenie błonnika ale wiem, że to trochę kontrowersyjna rada.
 
Ja mam na 15:40. Jestem tak zestresowana cały dzisiejszy dzień... 😢 Oby szybko zleciał jutrzejszy dzień w pracy! Ginekolog, dentysta i z wrażeń pewnie padnę po południu 😅
To mamy praktycznie w tym samym czasie :) Ale u mnie tylko ciśnienie i inne takie, bez USG, więc nie ma jakiegoś szczególnego stresu. Będzie dobrze 🤞
 
reklama
Hej dziewczyny, czy można dołączyć do grudniowego gangu fasolek? Wcześniej tylko podglądałam, bo nie wierzyłam do dzis po wizycie. U mnie pierwsza ciąża, po 2 latach się udało, 7+3- serduszko jak dzwon i wszystko ksiazkowo❤️Modlę się aby tak zostało do końca. Po wizycie stres zszedl momentalnie chociaz nadal sie pojawia ,a co jesli😯Mowie sobie, ze musi być dobrze, pozytywne nastawienie to podstawa. Kibicuje nam wszystkim i pozdrawiam z UK ✨
 
Do góry