reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny, muszę się pożegnać... Życzę Wam powodzenia.
Wczoraj wizyta u lekarza, poronienie chybione. Szukam szpitala.
trzymaj się, dużo z nas wie, co to za ból 💔 Nie pamiętam, czy to Twoja pierwsza strata, ale jeśli mogę coś zasugerować, to rób badanie genetyczne, jeśli był zarodek. Ja zrobiłam tylko przy 3 poronieniu i żałuję, że nie mam wcześniejszych badań.
 
Za wszystkie dzisiaj wizytujace trzymam kciuki. Będzie dobrze. Mam do Was prośbę podajcie po wizycie jak będziecie pisać co zobaczyłyście/ usłyszałyście który u Was to miesiąc i dzień. Wiem, że ciąża ciąży nie równa, ale chciałabym mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać ✊✊✊✊✊✊
 
dużo tych strat na grupie 😭 domyślam się, że mamy tutaj nadreprezentację dziewczyn z różnymi problemami, bo jednak po to się przegląda fora internetowe żeby szukać wsparcia, podobnych historii i pomocy (jestem tego najlepszych przykładem), ale to jest ku@wa niesprawiedliwe, że osoby, które tak pragną dziecka, muszą przeżywać tragedie 😩 z doświadczenia mogę tylko napisać, że nic nie przynosi takiej ulgi, jak poznanie przyczyny poronienia, diagnostyka i świadomość, że zrobiło się wszystko, co było możliwe przed ciążą. Szkoda tylko, że to nie jest gwarancja sukcesu 😞
 
Za wszystkie dzisiaj wizytujace trzymam kciuki. Będzie dobrze. Mam do Was prośbę podajcie po wizycie jak będziecie pisać co zobaczyłyście/ usłyszałyście który u Was to miesiąc i dzień. Wiem, że ciąża ciąży nie równa, ale chciałabym mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać ✊✊✊✊✊
dużo tych strat na grupie 😭 domyślam się, że mamy tutaj nadreprezentację dziewczyn z różnymi problemami, bo jednak po to się przegląda fora internetowe żeby szukać wsparcia, podobnych historii i pomocy (jestem tego najlepszych przykładem), ale to jest ku@wa niesprawiedliwe, że osoby, które tak pragną dziecka, muszą przeżywać tragedie 😩 z doświadczenia mogę tylko napisać, że nic nie przynosi takiej ulgi, jak poznanie przyczyny poronienia, diagnostyka i świadomość, że zrobiło się wszystko, co było możliwe przed ciążą. Szkoda tylko, że to nie jest gwarancja sukcesu 😞
To prawda. Podpisuje się pod każdym zdaniem. Wiem dokładnie co znaczy strata i jaki ma wpływ na to jak teraz myśle, czuje i jak się boje. Jaki stres jest jak dziś zaczęło mnie dziwnie pobolewać podbrzusze i zobaczyłam plamkę krwi. To nie do opisania. Przytulam mega mocno wszystkie kobiety, które są po stracie.
 
reklama
mnie tez od mięska nie :D chociaż jak mama na Wielkanoc gotowała biała kiełbasę w kuchni to myslalam że wyhaftuje, smród jak stare gotujące się mięso. A kiełbaska pyszna, swojska, i ciul nie zjadłam. Nie mam pojęcia czemu :(
Kochana może to jeszcze za wcześnie 😁 mi dopiero teraz większość objawow wychodzi 😁
tak wlasnie mysle ze jeszcze za wcześnie, piersi dają mi tylko popalić tak bola, najgorzej jest rano i wieczorem 🥺
 
Do góry