reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Oooooo czeeeeeesc. Jak miło kogoś znajomego spotkać i ponownie ta podróż przechodzic wspolnie?
Jak mały?
Ja nie wiem jak ogarnę ciążę przy swoim i później dwojke w domu. 🙃🙃🙃
mały super, fajnie się rozwija i super patrzec na to jak zdobywa kolejne umiejętności 🥰 ale i choruje niestety często i ja tez łapię od niego :( a jak Twój mały? My z czerwcowek przenioslysmy się na fb, dołącz do nas!
 
Hej dziewczyny , witam się nieśmiało :) u Nas dzisiaj 7+3 ,termin na 04.12 :) Jak niektóre z Was ,również jestem po dwóch ciążach biochemicznych :(
W styczniu miałam robione badania hormonalne i niestety niektóre hormony wyszły podwyższone :( Ogólnie miałam zaplanowana hospitalizacje na oddziale endokrynologicznym ,ale 2 tygodnie przed szpitalem okazało się że jestem w ciąży! Bardzo się stresuje , na tyle miesięcy starań ..obserwowania chociażby najmniejszej oznaki dni płodnych (nieregularne cykle ) ,zrobieniem tysięcy testów owalucyjnych (a nie razu nie wyszedł pozytywny ) Nie udało się zajść w ciążę , a teraz gdy dałam na luz ,bo chciałam się przebadać ,zaszłam w ciążę ! Oczywiście bardzo się cieszę ,ale i boję strasznie
 
reklama
Endokrynolog mówiła żeby brać 1 tabletkę 50 i pół 50 czyli razem 75. Poczekam do wizyty, w sumie już nie daleko :)
Ja też tak miałam robić i jak zaszłam w ciążę, to zwiększyłam o 20%. Finalnie endokrynolog podniosła mi z 75 na 100 i tak zostałam po poronieniu.

Miałam kontrolę w 6 tyg, teraz w 9 tyg będę miała. I zobaczymy, ale ja i tak jestem na dawce wyższej (100) niż mojej normalnej (75).
 
Do góry