reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Wlasnie byłam w toalecie i na papierze pojawił się brązowy śluz z jedna niteczka krwi, pobolewa mnie podbrzusze jak na okres ale dodam ze ja jestem na duphastonie bo od owu zawsze przyjmuje… powinnam się martwić ? Nie ukrywam ze się zmartwiłam a dodatkowo są święta, wszystko zamknięte …
Ja bym się nie martwiła. W macicy wszystko rośnie, rozciąga się i to że jakieś naczynko pójdzie to nic dziwnego. Obserwuj i uderzaj do lekarza gdyby pojawiło się np obfite krwawienie.
 
Ja bym się nie martwiła. W macicy wszystko rośnie, rozciąga się i to że jakieś naczynko pójdzie to nic dziwnego. Obserwuj i uderzaj do lekarza gdyby pojawiło się np obfite krwawienie.
słowa dodające otuchy, w mojej głowie dzieją się rzeczy niestworzone 😂 w życiu nie sądziłam ze tak się będę martwić
 
Nie musi - to nie jest tak że jak niteczka krwi się w macicy pojawi to od razu wyleci - efektem moŻe być właśnie takie brązowe plamienie kilka dni później :)
silny bol miałam pół dnia w piątek wiec może wtedy było zagnieżdżenie, następnie w niedziele pozytywny test i plamienie - trzymało by sie to kupy 👍🏻
 
reklama
wiesz z czym to się je, zazdroszczę 🥰 mężczyzna to ma dobrze, przydaje się w pierwszej fazie a Później jest obok i nie ma takich emocji jak my 😩😂
mój mąż to się ze mnie śmieje ze z dnia na dzień widac ze coś się ze mną dzieje 😂 No ale oni nie rozumieją :)
Mam okropna ochotę na chipsy cebulowe i zaraz zwariuje 🙈🙈🙈🙈 do tego piersi już tkliwe nie są tylko same sutki, a śluzu dziś jest ogrom. Aż się martwiłam na spacerze czy to aby nie krwawienie bo takie odczucie miałam 🙈 jestem w szoku :)
 
Do góry