reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny a mówiłyście już w pracy o ciąży? Ja pracuję przy laboratorium, gdzie robię wszystkie badania, wiedzą tam o tym, że jestem w ciąży. Boję się, że ktoś coś powie moim współpracownikom zanim sama zdążę. Z drugiej strony nie chciałabym mówić tak szybko, nie miałam nawet USG...
Ja chyba zadzwonię we wtorek po świętach i powiem jaka jest sytuacja. Domyślam się, ze niw będzie zadowolony. 😊
 
Dziewczyny a mówiłyście już w pracy o ciąży? Ja pracuję przy laboratorium, gdzie robię wszystkie badania, wiedzą tam o tym, że jestem w ciąży. Boję się, że ktoś coś powie moim współpracownikom zanim sama zdążę. Z drugiej strony nie chciałabym mówić tak szybko, nie miałam nawet USG...
Ja właśnie dziś powiedziałam po usg, ale to tez ze względu na warunki no i ja jestem w zakręconej sytuacji bo w trakcie przechodzenia z jednego działu do drugiego i stres podwójny, ale obecny przełożony powiedział ze zrobimy to jak najlepiej i bez stresu takze milo z jego strony :)
 
reklama
Do góry