reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Cześć dziewczyny 😌 poczytuje sobie tutaj u was i postanowiłam napisać i się przywitac 🙃 mam mały stres a mianowicie byłam w poniedziałek na pierwszym USG z obliczeń na podstawie OM wychodzi mi 5 t 4 d cykle 32 dyniowe a na USG zobaczyłam tylko pusty pęcherzyl . Czy któraś z was też tylko tyle ujrzała czy ciąża może być młodsza przy dłuższych cyklach .? Jeżeli wrócę do pani doktor za dwa tygodnie bo tak kazała przyjść to jest szansa że zobaczę już zarodek.? Bardzo się boje
Hej witaj! Gratulacje! 💚Z tego, co wiem, to w 5 tyg jest tylko pęcherzyk ale niech ktoś bardziej obeznany potwierdzi.
Jest serduszko! Bombelek ma 4mm ❤️ z usg wychodzi 6+1 ❤️❤️
Cudownie!!! Dzielny bombel! ❤️:D
 
reklama
Cześć dziewczyny 😌 poczytuje sobie tutaj u was i postanowiłam napisać i się przywitac 🙃 mam mały stres a mianowicie byłam w poniedziałek na pierwszym USG z obliczeń na podstawie OM wychodzi mi 5 t 4 d cykle 32 dyniowe a na USG zobaczyłam tylko pusty pęcherzyl . Czy któraś z was też tylko tyle ujrzała czy ciąża może być młodsza przy dłuższych cyklach .? Jeżeli wrócę do pani doktor za dwa tygodnie bo tak kazała przyjść to jest szansa że zobaczę już zarodek.? Bardzo się boje
Też mam dłuższe cykle. Przypadały różnie, średnio co 30-33 dni. Lekarz uśrednił do 31. Wg. ostatniej miesiączki w dniu badania powinnam być w 6 + 4 d, ale... wg. USG wyszedł 6 + 2 d, a ostatecznie 6 + 1 d. To 3 dni różnicy.
Tak, za dwa tygodnie powinno być już coś widać - u mnie było właśnie podczas tej wizyty.
 
Hej witaj! Gratulacje! 💚Z tego, co wiem, to w 5 tyg jest tylko pęcherzyk ale niech ktoś bardziej obeznany potwierdzi.

Cudownie!!! Dzielny bombel! ❤️:D
zgadzam się, mi lekarz przy 5+1 (według usg) powiedzial, że pojawi się coś w 6+ dlatego zapisał mnie na wizytę 25 kwietnia, wtedy według miesiaczki będę miała 7t2d więc już będzie wszystko elegancko 😇
 
Nie mniej jednak, jest to sprawa bardzo indywidualna, mogła się przesunąć owulacja i już na zarodek trzeba będzie poczekać dzień dwa.. może kilka dni dluzej
 
Hej dziewczyny! Ja też tylko czytałam, bo praca i praca.. super się oglada wasze zdjęcia z USG, trzymam kciuki za każdą z nas i obyśmy były tu w komplecie do grudnia 🥰 moja córka lat 8, też jest z grudnia.. 27 także będzie zadowolona, że nie będzie musiała sama czekać "tak długo" na urodziny 😆
Chciałam zapytać jak tam wasza cera? Moja twarz wygląda jak u dojrzewającej nastolatki, aż do lustra nie chce podchodzić :( a cycki to mi eksplodują w końcu 🤣 są tak nabrzmiale i bolesne, że masakra, pierwsza wymiana staników już za mną 🤣
U mnie cera bez zmian ale tez ciąża mi cery nie pogarszała wcześniej - wręcz przeciwnie, w i po pierwszej ciąży zniknęły mi wszystkie niedoskonałości i przebarwienia i mam skore „młodszą” o kilka lat
 
Dam znać na pewno! ❤️

Cera raczej standardowa, parę wyprysków mi się pojawiło, ale podejrzewam, że to od olejków, bo byłam na masażu i mnie pozapychalo, ale generalnie zawsze jakieś tak krótki mam pojedyncze, znikną i pojawia się nowe... 🤷🏻‍♀️ A co do cyckow, to moje też już się wylewają ze staników, ale na razie wstrzymuje się z zakupem, bo 300 zł wydać jak zaraz znowu urosną to mi się nie uśmiecha 🙈 poczekam jeszcze chwilę. Na razie to muszę jakiś bawełniany kupić, do spania i po domu. Macie jakis do polecenia? Jakiś taki co będzie te cycki w miarę trzymać ale nie będzie nigdzie uciskać za mocno 🙈 sama z siebie mam duże cycki.. U brafiterki rozmiar i... Więc po zdjęciu stanika jęczę z bólu 🙈
Fajne ma triumph z lini fit smart - w poprzedniej mojej grupie połowa nas z niego w ciąży korzystała

Są super szczególnie na zmienny rozmiar piersi
 
Cześć dziewczyny 😌 poczytuje sobie tutaj u was i postanowiłam napisać i się przywitac 🙃 mam mały stres a mianowicie byłam w poniedziałek na pierwszym USG z obliczeń na podstawie OM wychodzi mi 5 t 4 d cykle 32 dyniowe a na USG zobaczyłam tylko pusty pęcherzyl . Czy któraś z was też tylko tyle ujrzała czy ciąża może być młodsza przy dłuższych cyklach .? Jeżeli wrócę do pani doktor za dwa tygodnie bo tak kazała przyjść to jest szansa że zobaczę już zarodek.? Bardzo się boje
Może być młodsza, rokowania zależą od rozmiaru pęcherzyka
 
reklama
U mnie cera bez zmian ale tez ciąża mi cery nie pogarszała wcześniej - wręcz przeciwnie, w i po pierwszej ciąży zniknęły mi wszystkie niedoskonałości i przebarwienia i mam skore „młodszą” o kilka lat
Też tak chcę :) Choć przy tych ilościach nabiału, jakie teraz jem, to raczej pójdzie w drugą stronę...
 
Do góry