reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

różnica 2 lata to tak akurat 🙂😁 fajnej się dzieciaki potem bawią ze sobą (pomijając fakt że też się biją itp)
my też chcieliśmy mała różnice wieku , ale pierwsze dziecko było wymagające xD mocno i cieszę się , że przełożyliśmy to w czasie. Będzie różnica 3 lata i 2 miesiące i wydaje mi się na ten moment , że będzie spoko
 
reklama
gazy napewno nie, bo to jest bardzo nisko.

Ja dzisiaj sprawdzałam to pierwsze kopnięcia widoczne, a raczej pykniecia brzucha miałam w 15+4, ale teraz mam momentalnie takie coś dziwne i obce, ze aż się czuje dziwnie 😂 oczywiście tez wiem, ze ruchy w 12 czy 13 to raczej niemożliwe, zastanawiam się właśnie w kolejnych ciążach jak to bywa, bo na jakiś grupach właśnie piszą ogólnie ze szybciej.
Ja to się w ogóle na tym nie znam ale jak byłam w poprzedniej grypie to dziewczyny które były w kolejnej ciąży pisały że od 13tc wyczuwały nie do końca ruchy tylko takie smyranie i że to właśnie dziecko.
 
właśnie dziewczyny na której ścianie macicy macie łożysko ?
ja mam na przedniej
tez masz blizniaki w brzuszku? 😍
Tak, właśnie wcześniej Dziewczyny pisały mi, że jeszcze jedna z nas ma bliźniaki, ale do tej pory nie mogłam Ciebie znaleźć :D Jak się czujesz z myślą. że będzie dwójka dzieci na raz? U mnie to pierwsza ciąża i z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej zastanawiam się, jak to będzie i jak sobie poradzimy xD A brzuch mi już wywaliło nieźle 😲
 
Ja to się w ogóle na tym nie znam ale jak byłam w poprzedniej grypie to dziewczyny które były w kolejnej ciąży pisały że od 13tc wyczuwały nie do końca ruchy tylko takie smyranie i że to właśnie dziecko.
ja mam wrażenie jakbym czuła takie muśnięcie piórkiem 😂😂 na ruchy czekam, orzed chwila był 6 tydzień, już 13, lada dzień będzie i 16 :D
 
Dziewczyny krótkie pytanie w którym tygodniu robiłyście Sanco/nifty/ etc? Ja w końcówce 10 i nie wiem czy nie za wcześnie?!? Koleżanka mi powiedziała, że się za bardzo pośpieszyłam? 🫣 posłuchałam mojej Doktor
 
my też chcieliśmy mała różnice wieku , ale pierwsze dziecko było wymagające xD mocno i cieszę się , że przełożyliśmy to w czasie. Będzie różnica 3 lata i 2 miesiące i wydaje mi się na ten moment , że będzie spoko
Myślę, że ponad 3 latka, to fajna różnica, starszak już dużo sam potrafi.
U mnie w lipcu syn będzie miał 4 latka, a drugi 6 miesięcy, najbardziej się boję jak ogarnę 11 miesięczne dziecko i noworodka, ale kto jak nie my, nie ma wyjścia i trzeba dać radę :) kobiety, to silne babeczki ;* dużo musimy przejść, a jak już się dzidziuś pojawia, to na rzęsach staniemy, a sobie poradzimy :)
 
Wizyte miałam ponad 2h temu, ale dopiero mam chwilę żeby tu napisać. Mamy już 2,80 cm dzieciaczka ❤️ trochę przyspieszył bo wg dzisiejszego USG jest 9+4 a 3 tyg temu było 6+1 😍 miałam już USG przez powłoki brzuszne i tak myślałam że nic nie zobaczymy ale coś tam było widać w tym nóżki i rączki 😍 lekarz powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda ale seduszka nie chciał dać posłuchać że jest za szybko i nie jest to wskazane do 12 tyg. Założył mi kartę ciąży, za 3 tyg mam prenatalne i tyg później znowu wizyta u gina.
IMG_20220531_173201.jpg
 
Dziewczyny krótkie pytanie w którym tygodniu robiłyście Sanco/nifty/ etc? Ja w końcówce 10 i nie wiem czy nie za wcześnie?!? Koleżanka mi powiedziała, że się za bardzo pośpieszyłam? 🫣 posłuchałam mojej Doktor
w skończonym 10 tydz ☺ te testy tak są przecież reklamowane. Koleżance chyba coś się pomyliło 😉
 
reklama
Do góry