reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
No pieknie🥰

to podwójnie super 😍

super wiesci, dobrze ze ten krwiak już zniknął 😘 a jakie dalsze zalecenia, możesz już więcej chodzić?

ja tez w gronie 30tek, pierwotny termin porodu mialam na 9.12 czyli dokładnie w 30te urodziny a teraz się już przesunął z usg termin na 5.12 ale tez będzie akurat na urodziny chyba ze się spóźni 🙈 tez planowałam imprezkę na jakiejś sali na styczeń ale no cóż 😁🥰
5.12.brzmi super, bo jest duża szansa, ze na urodziny będziecie już w domku 🥰🥰 jak to dzieci za nas zdecydowały jak będziemy świętować nasze 30-te urodziny 😅😅
 
Melduje się po tym kardiologu w sumie to nic mi nie jest,ale ciśnienie bez tabletek podwyższone wiec mam brac te tabletki,zrobił ekg i coś tam dodatkowo osłucha serca i wszystko dobrze🤷‍♀️

Kupilam smalczyk i ogórki kiszone🙈 wino bezalkoholowe musujące i zrobie sobie carpacio wołowe na kolacje🤣 a mowilam ostatnio ze nie mam zachciewajek😛

Dobre wieści widzę dzis i tak trzymać

Ja mam córki Bliźniaczki, ale maja 13 lat ,fajna sprawa ale ciężko było na początku jak sobie przypomnę

Teraz chciałabym zdrowa dzidzie wiadomo ,ale przeczucie moje mowi ze córka bedzie
jednojajowe ? Podejrzewam ze było dużo roboty, ktoś Wam pomagał czy ogarnialiscie we 2? 🤗

Apropos ogórków to ja wracam z Polski do siebie i wiozę w bagażu małosolne i kilo polskich truskawek, first things first 😅🍓🥒
 
Melduje się po tym kardiologu w sumie to nic mi nie jest,ale ciśnienie bez tabletek podwyższone wiec mam brac te tabletki,zrobił ekg i coś tam dodatkowo osłucha serca i wszystko dobrze🤷‍♀️

Kupilam smalczyk i ogórki kiszone🙈 wino bezalkoholowe musujące i zrobie sobie carpacio wołowe na kolacje🤣 a mowilam ostatnio ze nie mam zachciewajek😛

Dobre wieści widzę dzis i tak trzymać

Ja mam córki Bliźniaczki, ale maja 13 lat ,fajna sprawa ale ciężko było na początku jak sobie przypomnę

Teraz chciałabym zdrowa dzidzie wiadomo ,ale przeczucie moje mowi ze córka bedzie
Jakie wino wzięłaś?
 
dzisiaj 10+6 😂 także tez byłam w szoku ale powiedział to na podstawie jakiegoś zarodka?
no ja jestem ciekawa czy się potwierdzi. Mi na prenatalnych w tamtym tygodniu(a był to 12 tydz. Lekarka powiedziała że wróżka nie jest a w tym tygodniu to jak wróżenie z fusów co do płci). Mój gin też mówi że może on coś tam widzi ale nie powie póki nie będzie miał pewności. Ja jestem taka że jak się na coś nastawie a potem ktoś pokrzyżuje mi plany to jestem wkurzona 😁 dlatego powiedziałam że jak będą pewni i pokażą mi siusiaka albo jego brak to uwierzę.
 
Zerknęłam na ten wózek nuna mixx i to nie na moją kieszeń wózeczek, ja się grubo zastanawiam nad espiro only, mam znajomego co prowadzi swój sklep z takimi akcesorami i mi polecał go ze względu na cenę jaka mnie interesuje i ma zgrabna spacerówkę
Az sama zerknelam na Espiro, i naprawde sie super prezentuje
 
reklama
Do góry