reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
tak. Ja biorę akurat neoparin i też będę brać całą ciąże i 6 tyg. Po porodzie. Zastrzyki robi mi mąż, już ma taka wprawę że nawet pielęgniarka robi bardziej boleśnie.
a gdzie robisz kochana ? Mi robi mąż w brzuch, ale nie wiem czy jak będzie wyższa ciąża to nie przejedziemy na ramie. Mnie rzadko boli, jak już to bardziej jak na bokach robi bo tam jest cienka skóra. Biorę od 5 tyg. Aktualnie prawie 13 tydz. I w sumie może dwa siniaki były i praktycznie śladów nie ma.
nie, ja nie mam. Ale ja mam tak pokiereszowany brzuch operacjami ze szok. Może dlatego taka znieczulica. Tylko go proszę żeby mu się ręką nie omcknela i nie trafił w Blizne
robię w brzuch trochę powyżej pępka z jednej i drugiej strony , ale wczoraj się wbiłam i jakieś 2 mm do końca igły taki ból poczułam 😣 to chyba jakieś już zrosty się zrobiły .
Później będę robić w udo ...no niezbyt miło to pamiętam ale co zrobić , w ramie sama nie dam rady 🥺 a męża prosić nie będę bo się go boje tzn jak mi wbije 🤣
 
Ja się strasznie zastrzyków boję, mąż robi i znieczylam się Emlą, lekarka już mnie zna i mi wypisuje recepty, także nie bolą mnie. Ja na każde pobranie krwi chodzę znieczulona nawet. Ja w pewnych momentach musiałam brać po trzy różne zastrzyki w brzuch i to było stresujące. Teraz dwa i trochę lepiej, ale mój brzuch się już trochę buntuje, siniaki, zrosty. Ale teraz jeszcze mnie wysłali na badanie piersi i straszą biopsją, bo mam bardzo dużo torbieli, które niby nie wyglądają groźnie, ale gin. mówiła, żeby zdecydował specjalista czy chce pobrać próbki :(
ojej to już nieźle 😣 a ta emla to na receptę ? Kurde też bym sobie kupiła hihi żeby nie bolało
 
robię w brzuch trochę powyżej pępka z jednej i drugiej strony , ale wczoraj się wbiłam i jakieś 2 mm do końca igły taki ból poczułam 😣 to chyba jakieś już zrosty się zrobiły .
Później będę robić w udo ...no niezbyt miło to pamiętam ale co zrobić , w ramie sama nie dam rady 🥺 a męża prosić nie będę bo się go boje tzn jak mi wbije 🤣
ja bardziej za tym ramieniem jestem ale ty jak sobie sama robisz to faktycznie nie masz jak w ramie. Ja tam mojemu ufam 🤣 masażysta, rehabilitant

Kurde dziewczyny nie uspalismy pieska. Przyszliśmy do domu się pożegnać i go zabrać do weterynarza i odżył. Napił się, zjadł szynkę, ser. Oczy ożywiły się. No nie ten pies. Wyerynarz powiedziała żeby dać mu jeszcze czas bo widać że on nie jest jeszcze na to gotowy. To moze być kwestia dni ale nie może on potrzebuje tego czasu na pożegnanie się.
 
ja bardziej za tym ramieniem jestem ale ty jak sobie sama robisz to faktycznie nie masz jak w ramie. Ja tam mojemu ufam 🤣 masażysta, rehabilitant

Kurde dziewczyny nie uspalismy pieska. Przyszliśmy do domu się pożegnać i go zabrać do weterynarza i odżył. Napił się, zjadł szynkę, ser. Oczy ożywiły się. No nie ten pies. Wyerynarz powiedziała żeby dać mu jeszcze czas bo widać że on nie jest jeszcze na to gotowy. To moze być kwestia dni ale nie może on potrzebuje tego czasu na pożegnanie się.
no jak rehabilitant to można się dawać dziabnac 🤣

Masz przynajmniej jeszcze kilka dni z pieskiem ❤️
 
ojej to już nieźle 😣 a ta emla to na receptę ? Kurde też bym sobie kupiła hihi żeby nie bolało
Taka duża tubka jest na receptę, takie pojedyncze plasterki chyba bez, ale są drogie i w ogóle nie opłacalne przy codziennych zastrzykach. Maść też jest droga, ale wydajna, bo ja tylko kropki sobie robię pod ukłucia i zaklejam elastoderm opatrunkiem foliowym, te kupuję w Internecie.
 
reklama
a ja wolę facetów ginekologów, są jacyś tacy bardziej konkretni według mnie.
U mnie skrępowanie jest zbyt dominujące i pójście do faceta jest dla mnie zbyt trudne. Facet to facet, ja tam nie wiem co sobie myśli widząc atrakcyjną, dość młodą, wydepilowaną kobietę :p a co sobie kobieta myśli jakoś mnie nie interesuje, a moja lekarka jest ekstra i akurat bardzo konkretna, boję się, że zaraz mnie odda, bo raczej nie prowadzi ciąży, tylko do pewnego momentu :(
 
Do góry