reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
No właśnie, a u mnie jeszcze straszą, że jak nie będzie pełny to mogą przełożyć wizytę 🙊 No nic, i tak będę przebierać nogami, teraz tylko dojdzie dodatkowy powód😅
Dobrze, że chociaż dostałaś wytyczne, ja dowiedziałam się po fakcie 🙈 Ale na szczęście wszystko i tak wyszło dobrze 🥰
 
No właśnie, a u mnie jeszcze straszą, że jak nie będzie pełny to mogą przełożyć wizytę 🙊 No nic, i tak będę przebierać nogami, teraz tylko dojdzie dodatkowy powód😅
Tak ja miałam to samo, miałam przyjsc z pełnym pecherzem. I pani była bardzo zadowolona, ze tyle wypiłam 😅 u UK tak już jest widocznie lepszy obraz
 
No właśnie, a u mnie jeszcze straszą, że jak nie będzie pełny to mogą przełożyć wizytę 🙊 No nic, i tak będę przebierać nogami, teraz tylko dojdzie dodatkowy powód😅
W PL też taką kiedyś dostałam - to jest ogólna informacja dla dorosłych - ale już przy otrzymaniu bardziej szczegółowej karteczki (czyli jak się przygotować do badania dla każdej grupy wiekowej i stanu było info, że kobiet ciężarnych to nie dotyczy 🙂 ).
 
Dziewczyny, czy Wam tez na prenatalne usg każą przyjść z pełnym pęcherzem? Ja się dopiero doczytałam, że mam wypić 0.8l wody na godzinę przed wizytą. Mam nadzieję, że się w takim razie nie opóźni 😅 To chyba znaczy, że będzie przez powłoki brzuszne?
To ciekawe, ja w drodze na usg wypiłam sporo wody, chwilę przed wizytą skorzystałam z toalety, a w trakcie badania musiałam skorzystać ponownie, bo pęcherz przysłaniał widok. 😂
 
Patrzcie co mi przyszło 😍😍😍
I już zaczynam konsumować 🤣🤤🤤🤤
 

Załączniki

  • 13b6420f-1c86-4aa2-98bb-785c220c7141.jpg
    13b6420f-1c86-4aa2-98bb-785c220c7141.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Hejo dziewczynki! Melduję że u mnie na wizycie też wszystko oki😊 maluszek jest, pięknie bije serduszko, termin z ostatniej miesiączki na 20grudnia A z usg na 29, i myślę że to bardziej prawdopodobne bo owulacje miałam pozniej🙂 bałam więc trochę glukozy ale jest 82 to w normie🙂 umówiłam się do Pani doktor na usg ala prenantalne 10 czerwca i wtedy Pani ginekolog powiedziała że zmierzyły maluszka wzdłuż i wszerz 😁 już nie mogę się doczekac🥰
 
Do góry