reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Szybciej chyba byłoby opisać, czego nie zjadłam ;) Na śniadanie bułka z masłem, żółtym serem i pomidorem + banan. Później parę plasterków ananasa z puszki. Na drugie śniadanie/lunch marynowane śledzie z cebulką. Na obiad kotlety mielone z buraczkami, ale bez ziemniaków, bo nie chciało nam się gotować :p Parę suchych wafelków takich gofrowych bez dodatków, bo mnie lekko mdliło a wafelki pomogły. Kolejne pół banana. Na kolację sałatka z pomidora i cebulki z jogurtem + bułka z masłem, żółtym serkiem i wędliną. Znając życie to jeszcze coś wciągnę przed sne

Czy któraś z was zmaga się z katarem hormonalnym? Jestem pewna, że to nie kwestia alergii, bo dosłownie od kiedy wiem o ciąży mój nos jest tak zatkany. Za dnia jest jeszcze w miarę, ale najbardziej męczy mnie to w nocy, bo nie mogę oddychać, jedynie ustami, w związku z czym budzę się i muszę się napić, bo mam taką Saharę w ustach, że nie idzie spać dalej 😅 W internecie mało konkretów a może jest coś, co w ciąży można używać a jest naprawdę skuteczne? 🤔
Ja również odkąd wiem ze jestem w ciąży codziennie mi leci taki katar że masakra. Właśnie najgorzej mam noc i poranek.. Że pomimo wydmuchania dalej ciągnę nosem. Nie brałam pod uwagę że to może być przez ciążę tylko że może dlatego że żadnych leków nie biorę i on po prostu sam z siebie nie zniknie. Ale upierdliwe to strasznie....
 
reklama
A macie już jakieś imiona wybrane? ❤️ U nas trwa walka o to 😁😁😁
A jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki wiemy że na pewno będzie Lena. Natomiast dla chłopca kompletnie nie mamy pojęcia.. Aczkolwiek mąż sobie że mnie jaja robi bo on uwielbia Elona Muska i mówi że będzie Elon i koniec.. 😅 a ja na niego krzycze że nie 😀
 
Spróbujcie te krople, mi na noc troszkę pomagają
 

Załączniki

  • 82fb49ae-b33b-43f1-a87a-7a99ce5f478a.jpg
    82fb49ae-b33b-43f1-a87a-7a99ce5f478a.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 57
A jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki wiemy że na pewno będzie Lena. Natomiast dla chłopca kompletnie nie mamy pojęcia.. Aczkolwiek mąż sobie że mnie jaja robi bo on uwielbia Elona Muska i mówi że będzie Elon i koniec.. 😅 a ja na niego krzycze że nie 😀
mój stary powiedział ze syn ma mieć wyjątkowe imię i uznał ze będzie oryginalnie - Edwin 😂 i tylko mnie wkurza 😂
 
reklama
Do góry