reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny my też już po wizycie 😊. Dzisiaj na USG wyszło 11+4, a z aplikacji po ostatnim USG jest 11+2 więc już sama nie wiem jak jest ale to pewnie się jeszcze zmieni więc jest prawdopodobieństwo że maleństwo urodzi się końcem listopada. Ma 5cm miedzy tymi dwoma punktami zaznaczonymi na zdjęciu chociaż jak patrzę jak się akrobata ułożył to wydaje mi się że jest jednak trochę większy. USG dopochwowe bo przez brzuch na razie jeszcze go nie było widać. Serduszko bije 160uderzeń/min. Pępowina ustawiona prawidłowo i póki co wiem tylko tyle. Za tydzień te prenatalne i w nich trzymam swoją nadzieję na to że dzidzia dobrze się ułoży i będzie można pomierzyć te wszystkie parametry 😊. Jeśli się nie uda to podobno robią USG aż do do skutku (pewnie co kilka dni).
Ale piękne zdjęcie. ❤️❤️ Ja już się nie mogę doczekać środy żeby zobaczyć mojego bąbelka 🥰🥰
 
Macie jakies przeczucia związane z płcią dziecka ? Ja w tej ciąży totalnie nie ! W tamtej się sprawdziły :D
Ja w myśl tego że niby plemniki żeńskie są bardziej wytrzymałe to ze 100% pewnością powinna być dziewczynka 😬 a jak będzie to się okaże... Seks był 5 dni przed owu a później nic, więc okaże się ile w tym prawdy 😂
 
Tak, jak miałam jakiś dzień lepszy na początku to się stresowałam i testy robiłam 😂 A teraz to już widać po brzuchu 😊 Czy u Was tez tak szybko było widać brzuszek ?
 
Hej kochane,
Miałam zdać relacje z używania detektora tętna. Jeśli chodzi o mnie, mam go równo tydzień i od tamtej pory użyłam go 3 razy.
W poniedziałek, żeby sprawdzić, we wtorek, żeby pokazać narzeczonemu i wczoraj z ciekawości czy serducho bije 😊
Staram się podchodzić do tego bardzo racjonalnie i jeśli któraś z Was ma podobne podejście co ja, nie panikuje zbyt szybko to bardzo polecam. Przy 4 tygodniowej przerwie pomiędzy wizytami, dopóki nie czuć ruchów dziecka jest to dla mnie zbawienie ❤️

Jeśli chodzi o samopoczucie to zazdroszcze tym, które czuja się już lepiej. Ja mam dni, w których też czuję, że wychodzę już z tego 1 trymestru i czeka mnie piekne życie ciężarnej, ale np wczoraj czułam się chyba najgorzej ze wszystkich dni od początku ciąży. Mdłości łapią mnie tak co 3-4 dni, ale są tak silne, że jak do tej pory nie wymiotowałam, tak mam wrażenie, że wszystko jeszcze przede mną 😞

Jutro jadę na badania krwi do PAPPy, a 24 wizyta ❤️
Swoją droga, lekarz od prenatalnych polecił mi zrobić badania krwi w ALAB, ale tam cena za białko Pappa to 104 zł a za wolna hcg 121 zł. W laboratorium w moim mieście Multilab - białko Pappa - 65 zł, wolna hcg- 39 zł
Nie rozumiem skąd AŻ taka różnica w cenie.
 
Macie jakies przeczucia związane z płcią dziecka ? Ja w tej ciąży totalnie nie ! W tamtej się sprawdziły :D
Mnie od początku wydaje się, że będzie chłopiec, ale dziewczynka też byłaby fajna :) A jestem wyjątkowo kiepskim detektorem płci (tzn świetnym, jeśli odwrócić moje przewidywania o 180 stopni), więc zobaczymy ;)
 
Macie jakies przeczucia związane z płcią dziecka ? Ja w tej ciąży totalnie nie ! W tamtej się sprawdziły :D
mnie zawsze moje przeczucie myli. W pierwszej ciąży czułam że chłopak, i wyglądałam pięknie i czułam się idealnie...okazała się dziewczynka. Najcudowniejsze co mnie w życiu spotkało. Tak chciałam chłopca a jak ona się urodziła to bym życie za nią oddała. Druga ciąża też czułam że chłopiec i dziewczynka była. Trzecie bliźniaki ...nie wiem co było bo nie robiłam badań. I teraz czuję że chłopiec bo mam inne objawy niż z Dziewczynami. Ale jest mi obojetne, jak to mówi moja córka jak co wieczór całuje mój brzuch : byłeś urodziło się całe i Zdrowe.
 
reklama
Macie jakies przeczucia związane z płcią dziecka ? Ja w tej ciąży totalnie nie ! W tamtej się sprawdziły :D
mi się wydaje, że będzie chłopiec, natomiast mój luby jest przekonany, że dziewczynka 😊 zobaczymy, ale my chcemy poczekać z odkryciem płci i zrobić gender reveal w ramach oczepin na weselu w lipcu 😊
 
Do góry