reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Też nie lubię gazowanych napojów. Kilka dni temu byłam z mężem na pizzy w jakiejś dziurze i była tylko pepsi 😱 powiedziałam, żeby mi wody chociażby z kranu nalali to dostałam w miseczce -normalnie jak dla psa 🤦‍♀️🙄 🤣
20220511_132203.jpg
 
Biedne jesteśmy 😅 w ogóle spróbuj sobie winogrono ! Mi bardzo pomaga na mdłości , próbowałas może ?
Mi dziś głowa pęka i mam ochotę sięgnąć chociaż po Apap.. ale nie wiem czy dobrze zrobię
Ja bym brała. Jak się za późno weźmie i ból się nasili to potem będzie gorzej działał 🙄
 
@marsi89 nie strasz mnie 🙈 ja chcę znać płeć już teraz na bank 🤣🤣🤣mój syn potrafił się budzić co 45 minut 🙈 niestety, zaczął spać jak odstawiłam od cyca, ale samo odstawienie masakra...

Czy któraś z Was chodzi na fitness dla ciężarnych? Zastanawiam się czy się nie przejść (u mnie 11 plus parę dni)?
 
Biedne jesteśmy 😅 w ogóle spróbuj sobie winogrono ! Mi bardzo pomaga na mdłości , próbowałas może ?
Mi dziś głowa pęka i mam ochotę sięgnąć chociaż po Apap.. ale nie wiem czy dobrze zrobię
Ja też bym wzięła, paracetamol/apap w rozsądnych dawkach jest bezpieczny w ciąży. I szczerze współczuję, też przez ostatnie dni miałam ból głowy, na szczęście na tyle lekki, że wystarczyło obwiązanie głowy chustką (stary babciny sposób, na mnie działa)

Czy któraś z Was chodzi na fitness dla ciężarnych? Zastanawiam się czy się nie przejść (u mnie 11 plus parę dni)?
Ja ćwiczę póki co w domu pilates dla ciężarnych (kiedy jestem w stanie), ale w 2 trymestrze chcę się zapisać, więc dołączam do pytania :)
 
reklama
❤️❤️ Już daje popalić, bo skręca mnie w żołądku od 2 dni, szczególnie jak jestem głodna 😭 w sumie zastanawiam się czy ktoś tez tak ma? Bo to trochę dziwne🤷🏻‍♀️
Też bardzo szybko odczuwam głód i jak za długo przetrzymam to mi słabo się robi....
Zjadłabym bigosiku 🤤
Eeej to jest to. Ja też bym zjadła 😁😁 dzięki! Ps. Mężu usłyszał i mówi, że jest z nami 😁😁😁

Nie próbowałam winogrona :D spróbuje :D paracetamol mi lekarz mówił, ze w razie co można :)
Ja jak już nie mogę poradzić to mi np arbuz pomagał ostatnio. Nawodniłam się nim i w ogóle.
PS. Wczoraj musiałam zażyć apap bo nie zasnęłabym i chyba umarła. Od 3 tygodni mnie męczą okropne bóle głowy... I nasila to wstręt do picia i jedzenia...

Ja dziś wg apki weszłam w 10 tydzień 🥰 już się nie mogę doczekać wizyty a to dopiero w środę 😅😅
 
Do góry