reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja miałam jedno USG u mojego w 8tc, bardzo po łebkach wymierzył zarodek (tak, że był dużo za mały jak na ten tydzień w którym byłam), jak zaczęłam czytać w necie widełki to się przestraszyłam że coś jest nie tak, na szybko szukałam lekarza prywatnie, który zrobi mi porządne USG (okazało się, że wszystko jest okej)... Ciekawa jestem co zamierza mi wpisać w kartę ciąży w polu "USG do 10. tygodnia ciąży", bo chyba nie te głupoty, które ostatnio mi podał... A teraz w środę będę już w 11 tc
No ładnie. Co do tego Twojego usg to faktycznie... Ja w gabinecie mialam tylko to potwierdzające na łapu capu. Nic mi dosłownie nie powiedziała tylko tyle, że zarodek tydzień młodszy. I tego tekstu nigdy nie Zapomnę... Że serduszko bije i w ogóle wszytko wygląda w porządku, ale żeby nie wpadać w euforię bo wszystko się może zdarzyć. (dodam że w ten dzień przed wizytą zaczęłam plamić..). Mam nadzieję, że tym razem wydruk dostanę.
 
reklama
Tak właśnie coś takiego! , jak dobrze, ze nie jestem sama bo widze, ze dziewczyny tez maja ssanie z głodu 😅
Ja też tak mam 😂 wcześniej przed ciążą rano nie mogłam nic przełknąć, jadłam dopiero jak dojechałam do pracy. A teraz jak się tylko przebudze to już czuje ssanie za jakiś czas, ostatnio wstałam przed 5 rano i już chwile po 5 musiałam coś zjeść 🙈
 
Poprosze o cytat gdzie kogoś zaatakowałam , napisz tez proszę jak powinnam napisać swoje zdanie w inny sposób ? Sory ale według mnie to już jest takie szukanie problemu na siłę że bardziej się nie da. Mam szacunek do każdej z Was , nikogo nie obraziłam. Jeśli tak ma wyglądać wyrażanie opinii na grupie to naprawdę jaki ona ma sens ?
Mam się obrazić na Ciebie bo masz inne zdanie ? To nie jest przedszkole :)
Proponowanie komuś aborcji tylko dlatego ze napisał post że marzyło mu się wiosenne dziecko ?
Dla mnie to nie jest kulturalne wyrażanie swojego, odmiennego zdania.

Po prostu następnym razem postaraj się wyrażać opinię bez takich sformułowań.
 
Biedne jesteśmy 😅 w ogóle spróbuj sobie winogrono ! Mi bardzo pomaga na mdłości , próbowałas może ?
Mi dziś głowa pęka i mam ochotę sięgnąć chociaż po Apap.. ale nie wiem czy dobrze zrobię
Paracetamol spokojnie możesz, ja mam aktualnie zawalone zatoki i też mi się zdarza :)
 
ja tam legginsy ubieram bo mogę je i po ciąży wykorzystać choćby do latania po domu. Bo ogólnie nie lubię w legginsach bo wydaje mi się że tyłek na wierzchu mam🤣 chyba że sportowe to one takie solidniejsze. A niedługo sukienki będzie można nosić to już luzik będzie..
wiesz co by chyba najpierw robiła się masa, mięśnie i stąd ta waga nie chciała iść w dół. Teraz też mi to lata ile przytyje byle z dzieckiem wszystko ok było.
ja kupiłam sobie orzechy nerkowca i paluszki i podgryzam co jakiś czas i jest lepiej
zaczyna się 🤣🤣🤣 nie no ja też sobie wymyślam co bym zjadła. Ja ogólnie mam osttanio ochotę na bułkę z masłem i pomidorem malinowym
ja ogólnie staralam.l się zawsze coli i Pepsi unikać. Teraz mam ochotę ale piję mirinde. Wyszły nowe smaki. Rozowy i zielony i są obłędne 🤣
ale coś z ciśnieniem.dzis jest. Mnie też bolała z rana ale po kawie i śniadaniu puściło.
haha no z tą płcią to roznie może być. Ja tak jak pisałam mam w swoim otoczeniu tyle przypadkow pomyłek co do płci że maskara 🙉 ja n fitness nie chodzę ale myślałam o jodze. Póki co jedyn aktywność jaka mam to długie spacery w wolne dni.
Tez bym chętnie założyła legginsy ale to biuro i tak do kitu, lepiej spodnie 🙈 i tez myśle ze zaraz wskoczę w sukienki, będzie luźniej 😁
 
Proponowanie komuś aborcji tylko dlatego ze napisał post że marzyło mu się wiosenne dziecko ?
Dla mnie to nie jest kulturalne wyrażanie swojego, odmiennego zdania.

Po prostu następnym razem postaraj się wyrażać opinię bez takich sformułowań.
A nie widziałaś zdania poniżej ? Może warto czytać coś ze zrozumieniem tak po prostu ? Bo łatwo coś wyrwać z kontekstu :) faktycznie szukasz problemu na siłę.. odpuść. Rozumiem hormony itd ale bez przesady
 
reklama
Do góry