reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

dokładnie. Tu jest idealnie ❤️
Też uważam, że tu jest idealnie, bo... nie mam fb 😅
Ok musze zapytac, mam nadzieje, ze to nie bedzie zle odebrane… Czy ktoras z Was jeszcze ma ciaze bez zadnych lekow? Bez progesteronu itd? Czy te leko to juz po prostu standard?
Leki dostaje się najczęściej po stracie albo gdy ciąża jest zagrożona. Niektórzy przepisują też "zapobiegawczo". Ja pierwsze dwie ciąże miałam idealne bez leków, 3cią ciąże straciłam więc w 4 lekarz przepisał luteinę i duphaston. Także można pierwszą a nawet kolejne ciąże mieć super, no stress 😉
 
reklama
Dziewczyny pytanie przyszłościowe. Nasze dzieci urodza sie zimą. Po jakim czasie planujecie wychodzić z nimi na spacer? Moje pierwsze dziecko urodzone wiosną, więc spacery rozpoczęliśmy odrazu po wyjściu ze szpitala. Ale jak postąpić zimą?
Zobaczymy jaka bedzie pogoda jeśli mrozow nie bedzie dużych to tez zaczniemy szybko wychodzić ja córkę rodzilam w lutym pogoda była ładna nawet nie było już mrozów szybko wychodzilismy na dwor.
 
Hej dziewczyny. Wiecie co, ostatnio mam cięższy czas w pracy i rzadko zaglądam. Sorki😘 cieszę się ze wszystkich nowych osób tu i waszych sukcesów. Ale jestem w szoku bo wstałam dziś rano i tak mi wywaliło brzuch, szok jestem 8+4 a normalnie bebech widac 🤣 pisałam do mamy ona mówi ze tez miała szybko widoczny :)
 
Dziewczyny pytanie przyszłościowe. Nasze dzieci urodza sie zimą. Po jakim czasie planujecie wychodzić z nimi na spacer? Moje pierwsze dziecko urodzone wiosną, więc spacery rozpoczęliśmy odrazu po wyjściu ze szpitala. Ale jak postąpić zimą?
Ja wychodziłam na drugi dzień po wyjściu ze szpitala, a rodziłam 13 grudnia 😁 ubierałam grubo i heja na spacery. Oczywiście rozsądnie, nie godzinny spacer przy -20⁰ dla tygodniowego malucha ale spacerowałam codziennie. Nie wiem czy to tego zasługa, ale moje dzieci w ogóle nie chorują 😁
 
reklama
Do góry