reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was prowadziła ciąże w Luxmed w Warszawie? Mam wizytę w piątek u mojej docelowej prowadzącej ale nie wiem czy standardem jest usg w gabinecie, i czy ona będzie miała to usg. Trochę mi odbija jak się naczytałam o tylu stratach, że nagle objawy ustąpiły i świruje. A jak nie będzie w gabinecie usg to nic mi z tej wizyty.. Jutro tam zadzwonię, ale to dopiero jutro.. może któraś chodziła do gin w luxmedzie i wie czy są aparaty na stanie :)
We Wro w gabinetach jest USG 🙂. Ale na kolejne po potwierdzeniu ciąży (to znaczy z karty ciąży) umawia się osobno i tylko wyniki nosi do lekarza.
 
Ok musze zapytac, mam nadzieje, ze to nie bedzie zle odebrane… Czy ktoras z Was jeszcze ma ciaze bez zadnych lekow? Bez progesteronu itd? Czy te leko to juz po prostu standard?
No jasne ! Do tego 11-12 tygodnia ciąża bez leków (chyba ze były przed ciążą) to powinien być standard bo leczyć tak młodej ciąży się nie da jeśli ciaza jest chora (chyba że były wskazania wcześniejsze, matczyne )

Ja ani w ciąży pierwszej z plamieniami nie brałam leków, ani w drugiej z poważnym krwawieniem ani w tej na razie.

Suple oczywiście biorę. Aaaa i mam ciąże (i życie :)) mimo wszystko podwyższonego ryzyka przez zaburzenia krzepnięcia.
 
We Wro w gabinetach jest USG 🙂. Ale na kolejne po potwierdzeniu ciąży (to znaczy z karty ciąży) umawia się osobno i tylko wyniki nosi do lekarza.
Okej, to mam nadzieję, że tu też będzie i zobaczy czy wszystko jest okej. 🥺 Wcześniej byłam prywatnie, więc usg to standard, ale naczytałam się ze w luxmed nie wszyscy mają i już panikowałam.
 
Pisałam więcej na początku, teraz głównie czytam. Dzis miałam wizyte 10tc, na ostatniej 6tc był zarodek i akcja serca. Dziś 3 godziny przed wizytą zaczęłam mocno krwawić... usg pokazało, że zarodek zatrzymał się na 8tc, brak akcji serca.. w czwartek zabieg. Nie mam na to słów, dlatego nic więcej już nie powiem. Trzymajcie się
Bardzo przykro . Trzymaj się.
 
Ok musze zapytac, mam nadzieje, ze to nie bedzie zle odebrane… Czy ktoras z Was jeszcze ma ciaze bez zadnych lekow? Bez progesteronu itd? Czy te leko to juz po prostu standard?
Ja biorę z leków tylko acard jeśli można to uznać jako lek który ma pomóc w utrzymaniu ciąży. Tak to te biorę tylko witaminy. 2 pierwsze ciążę na lekach i zastrzykach . Ciąża z 3 dzieckiem i teraz bez progesteronu i zastrzyków i wszystko jest ok a tez mam obciążony wywiad . Ale nie mam żadnych boli brzucha ani plamień to myślę ze nie ma potrzeby.
 
reklama
Pisałam więcej na początku, teraz głównie czytam. Dzis miałam wizyte 10tc, na ostatniej 6tc był zarodek i akcja serca. Dziś 3 godziny przed wizytą zaczęłam mocno krwawić... usg pokazało, że zarodek zatrzymał się na 8tc, brak akcji serca.. w czwartek zabieg. Nie mam na to słów, dlatego nic więcej już nie powiem. Trzymajcie się
Bardzo mi przykro ❤️🌹
 
Do góry