reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Kurczę, aż mi dziwnie pisać po tych wcześniejszych wiadomościach dziewczyn o stratach. Bardzo współczuje… 😢😩
Ja dzisiaj byłam na wizycie, wszystko ok, 9+4, Maluszek 3,0 cm.

Dobrze że piszesz bo to super wieści 🥰, aby tak dalej było. Maluszek 3 cm to już olbrzym 😁. Mój na ostatnim USG 0.54 cm. Co do poronień nie mamy na to wpływu nie możemy nic zrobić jedynie dodać troszkę otuchy.
 
Hej.. przyszłam się pożegnać.😞Dziś w moje urodziny dowiedziałam się, że serduszko mojego maleństwa przestało bić. Jutro rano mam się zgłosić do szpitala.
Trzymajcie się zdrowo, rośnijcie Życzę wam nudnych ciąż.
Strasznie przykro 😢trzymaj się ;(
 
Oo dobry temat ten detektor. Czy bezpieczny jest dla dzieciątka i jak często można go używać? Sama myślę o zakupie urządzenia jeśli będzie wszystko ok.


Powiem szczerze, że nie jestem obeznana w temacie.
W internecie przeczytałam, że jest bezpieczny, a w instrukcji tego, co mam ja jest napisane żeby używać go przez max 1-2 minuty oraz, że tętno jest wykrywalne od 12 tc. Ja jestem dziś 10+0 i udało mi się znaleźć, choć na początku kilkukrotnie znajdowałam swoje i myślałam, że nic z tego
Ogólnie w necie są bardzo podzielone zdania na temat posiadania detektorów tętna, jednak w moim przypadku myślę, że będzie mi to dawać spokój ducha i cieszę się, że go mam 😊

Może dziewczyny, które mają już dzieciaczki mają jakąś większą wiedzę na ten temat 🤔
 
Kurczę, aż mi dziwnie pisać po tych wcześniejszych wiadomościach dziewczyn o stratach. Bardzo współczuje… 😢😩
Ja dzisiaj byłam na wizycie, wszystko ok, 9+4, Maluszek 3,0 cm.
To naprawdę super wiadomość, bardzo tego dziś było tu trzeba ❤️3 cm, wow! Maleństwo rośnie jak na drożdżach! Oby tak dalej i więcej takich wiadomości! :)
 
Dziewczyny, znalazłam serducho!!! Co za wspaniale uczucie 🥹❤️
kurde ja też myślałam o tym detektorze ale koleżanka moja miała wypożyczony i mówi że tyle razy miała panikę jak nie złapała tętna. Jak pojechała na pogotowie 3 raz z rzędu to lekarz kazał jej się w łeb puknąć tym detektorem i skupić na liczeniu kopniaków. I wkrecal jej że to szkodliwe bo ona siedziała i cy czas tego tętna szukala. Także czekam na info jak ty potestujesz jakis czas.
 
reklama
Ale dzisiaj był kiepski dzień.. Jestem ciekawa dlaczego tak się dzieje w sensie wiecie, badania wszystko ok i nagle ciąża się zatrzymuje, koniec. Dużo dziewczyn w 9 tyg widzę stracioło ciąże. Ja mam dopiero w piątek 13nastego pierwsze usg to będzie 7+4 😒
 
Do góry