reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Przez te przykre wiadomości, mam ochotę przesunąć swoją wizytę o tydzień szybciej.. i sama nie wiem czy dobrze chce zrobić. Miałam mieć wizytę 23.05, byłoby 10+1.
A chce zmienić na 18.05, byłoby 9+3.. ostatnia wizyta 04.05, wiec po 2, a nie 3 tyg..🥺

To jest strasznie przykre,.. nigdy nie wiesz…
Jeżeli wszystko było ok na ostatniej wizycie to bym nie przekładała 🤷‍♀️
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Niestety nie mam dobrych wiadomości :(
Ciąża bliźniacza w 9 tygodniu obumarła.
Jutro szpital :((((
strasznie mi przykro, trzymaj się 😭 💔 Zarodki wyglądały na 9tyg, czy były mniejsze?

Warto zrobić badania genetyczne zarodków, to serio przynosi ulgę…
 
Hej dziewczyny, u mnie 9+3. Miałam dzisiaj wolne, bo jechałam na ostatnie szczepienie limfocytami. One mają za zadanie wytworzyć przyjazne środowisko dla maluszka, wiec mam nadzieje, że jest mu u mnie dobrze 😁 (do tej pory chyba tak, bo rósł wzorcowo 😉).

W piątek 13 maja miałam iść na kolejną wizytę, ale właśnie zobaczyłam co to za data i zmieniłam na czwartek 😂 @Purrfect zapisz mnie proszę na 12.05.

W przyszłym tygodniu (skończony 10) idę na Sanco. Jeszcze mi nie pobrali krwi, a ja już chodzę zestresowana🙄Liczę, że w ostatnich latach wyczerpaliśmy już naszego „ciążowego pecha” i teraz wszystko będzie ok.

Poza tym moje samopoczucie jest ok. W ostatnim czasie brak mdłości, pozostał spory ból piersi i zmęczenie. Wiem, że to wzdęcia, ale brzuch mam serio spory… Może to też wina apetytu 😆 Czytam o mdłościach i wymiotach innych dziewczyn i czasami się stresuję, że ja ich nie mam.
wierzysz w pechowa trzynastkę ? 😃 Ja też chyba przez wzdęcia mam taki brzuch, staram się go ukryc jeszcze ale różnie wychodzi. Nie każda musi mieć mdłości i wymioty. Ja wymiotów nie mam, mdłości znośne, ból cycek ogromny ale też pojawia się i znika. Cieszymy się że mamy takie umiarkowane dolegliwości.
A co do ciążowego pecha to ja też mówię że w tamtym roku już go wyczerpałam. Mój gin osttanio stwierdził że wyczerpalam go już na kilka lat🤣
a czemu nie można retinolu, ja mam do twarzy z tym krem i stosuję, nie wiedziałem, że nie można.
ja też stosowałam krem do rąk z retinolem sporadycznie.
Cześć dziewczyny,
Niestety nie mam dobrych wiadomości :(
Ciąża bliźniacza w 9 tygodniu obumarła.
Jutro szpital :((((
przykro mi, ja też w październiku straciłam ciążę bliźniacza i też w 9 tyg. Tzn. w 11 ale dzieci zatrzymały się na 9 tyg. Niestety ciąża bliźniacza obarczona jest większym ryzykiem poronienia.
 
Przez te przykre wiadomości, mam ochotę przesunąć swoją wizytę o tydzień szybciej.. i sama nie wiem czy dobrze chce zrobić. Miałam mieć wizytę 23.05, byłoby 10+1.
A chce zmienić na 18.05, byłoby 9+3.. ostatnia wizyta 04.05, wiec po 2, a nie 3 tyg..🥺

To jest strasznie przykre,.. nigdy nie wiesz…
ja chodzę co tydzień, ale u mnie było dużo strat i częste wizyty przynoszą mi psychiczną ulgę.
 
wierzysz w pechowa trzynastkę ? 😃 Ja też chyba przez wzdęcia mam taki brzuch, staram się go ukryc jeszcze ale różnie wychodzi. Nie każda musi mieć mdłości i wymioty. Ja wymiotów nie mam, mdłości znośne, ból cycek ogromny ale też pojawia się i znika. Cieszymy się że mamy takie umiarkowane dolegliwości.
A co do ciążowego pecha to ja też mówię że w tamtym roku już go wyczerpałam. Mój gin osttanio stwierdził że wyczerpalam go już na kilka lat🤣
Ja na chrzest od mojej postrzelonej babci dostałam złoty wisiorek z 13-stką, który mam do dziś i zawsze zakładałam go w piątek 13-ego, ale tę ciążę mam tak wyczekaną i wychuchaną, że nie będę ryzykowała 😆
Właśnie na ostatnie usg w środę szłam jak na ścięcie, bo mdłości mi się skończyły, a wszystko było ok. Wiem, że to nie jest wyznacznik, ale im więcej czytam o tych wymiotach, to bym sobie „rzygnęła tak dla zasady” 😅 (gdzieś przeczytałam ten tekst i mnie bardzo rozśmieszył).
 
reklama
Ja na chrzest od mojej postrzelonej babci dostałam złoty wisiorek z 13-stką, który mam do dziś i zawsze zakładałam go w piątek 13-ego, ale tę ciążę mam tak wyczekaną i wychuchaną, że nie będę ryzykowała 😆
Właśnie na ostatnie usg w środę szłam jak na ścięcie, bo mdłości mi się skończyły, a wszystko było ok. Wiem, że to nie jest wyznacznik, ale im więcej czytam o tych wymiotach, to bym sobie „rzygnęła tak dla zasady” 😅 (gdzieś przeczytałam ten tekst i mnie bardzo rozśmieszył).
Koleżanka mi z zazdrości tym tekstem zarzuciła jak jej powiedziałam, że w ciąży nie wymiotowałam ani razu 😝
 
Do góry