reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej.. przyszłam się pożegnać.😞Dziś w moje urodziny dowiedziałam się, że serduszko mojego maleństwa przestało bić. Jutro rano mam się zgłosić do szpitala.
Trzymajcie się zdrowo, rośnijcie Życzę wam nudnych ciąż.
kochana bardzo mi przykro, ale idź jeszcze do innego lekarza, mi też w poprzednim tygodniu lekarz powiedział, ze serduszko nie bije, skierował do szpitala, a drugi lekarz zobaczył bijące serduszko, dziś odebrałam hcg i mam 34 tys. a w piątek było 24 tys. także rośnie i czekam cierpliwie, jutro wizyta.
 
reklama
Zaczynajac nasz dzisiejszy gastronomiczny kącik 😂 zamówiłam na jutro u mamy barszcz czerwony z uszkami 🤤🤤
U mnie dziś fasolka po bretońsku :) Tu w UK trochę chłodno i wietrznie i mam mega ochotę na takie sycące rzeczy na obiad. A ta fasolka chodziła za mną od tygodnia 😋Jak się zrobi trochę cieplej, to będzie fasolka szparagowa, bo też za mną chodzi.
 
a peeling nóg mogę sobie robić raz w tygodniu nie?
no ja też nie mogę patrzeć na pobieranie krwi, ogólnie żyły mnie przerażają, jak ktoś ma bardzo widoczne. I też zastanawia mnie to że nie odczuwam nic przy własnym okresie 🤣
ja dziś zupa jarzynowa, na jutro też zamówiłam sobie u mamy pierogi z kapustą i sosem grzybowym. A w czwartek będę robić zupę dyniowa, oooo jak ja kocham tą zupę. A że się pojawila dynia hokkaido to będzie idealna.
mi też przeważnie po obiedzie się uspokaja.
przykro mi, jeszcze w urodziny 😥
Jakiś delikatny peeling napewno, ważne żeby nie zawierał kwasów (salicylowy) i retinolu. Ale te z naturalnym w miarę składem sporadycznie nie zaszkodzą :)
Ooo jarzynowa bym zjadła 🤩🤩
 
Z tego co czytam sporo tu chyba osób w kolejnych ciążach, więc pytanko mam, bo ja jeszcze sporo karmię piersią... odstawiałyście dzieci od piersi jak dowiedziałyście się o ciąży?
Bo ja nie bardzo chce odstawiać skoro widać dziecko tego potrzebuje 🤷‍♀️ niby gin powiedział, żebym sobie spokojnie karmiła dalej 🤷‍♀️ ale jakoś tak dziwnie się z tym czuję i wręcz nie chcę przyzwyczajać się do myśli o ciąży bo mam złe przeczucia 🙄
Ja karmię obydwoje dzieci, teraz też będę karmić ja się nie czuję z tym źle, ale bardzo normalnie, nie zamierzam żadnego odstawiać. W drugiej ciąży moje najstarsze dziecko było maleńkie jeszcze nie miało rozszerzanej diety bez karmienia by umarło więc nie miałam tu absolutnie żadnych dylematów
 
Ja jestem strasznie słaba… nie wiem czy Wy też tak macie? 0 energii, brak sił, cały czas nudności, zawroty głowy, i niemoc. Siadam popracować do laptopa i oczy mi się zamykają same…jestem blada jak ściana. Muszę to chyba zgłosić lekarzowi, bo się martwię
Ja mogę spać bez przerwy, od jutra jeżdżę do biura i nie wiem jak sobie sam radę z nie spaniem.
 
Z tego co czytam sporo tu chyba osób w kolejnych ciążach, więc pytanko mam, bo ja jeszcze sporo karmię piersią... odstawiałyście dzieci od piersi jak dowiedziałyście się o ciąży?
Bo ja nie bardzo chce odstawiać skoro widać dziecko tego potrzebuje 🤷‍♀️ niby gin powiedział, żebym sobie spokojnie karmiła dalej 🤷‍♀️ ale jakoś tak dziwnie się z tym czuję i wręcz nie chcę przyzwyczajać się do myśli o ciąży bo mam złe przeczucia 🙄
można karmić spokojnie dalej :) w niczym to kompletnie nie przeszkadza :)
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie 9+3. Miałam dzisiaj wolne, bo jechałam na ostatnie szczepienie limfocytami. One mają za zadanie wytworzyć przyjazne środowisko dla maluszka, wiec mam nadzieje, że jest mu u mnie dobrze 😁 (do tej pory chyba tak, bo rósł wzorcowo 😉).

W piątek 13 maja miałam iść na kolejną wizytę, ale właśnie zobaczyłam co to za data i zmieniłam na czwartek 😂 @Purrfect zapisz mnie proszę na 12.05.

W przyszłym tygodniu (skończony 10) idę na Sanco. Jeszcze mi nie pobrali krwi, a ja już chodzę zestresowana🙄Liczę, że w ostatnich latach wyczerpaliśmy już naszego „ciążowego pecha” i teraz wszystko będzie ok.

Poza tym moje samopoczucie jest ok. W ostatnim czasie brak mdłości, pozostał spory ból piersi i zmęczenie. Wiem, że to wzdęcia, ale brzuch mam serio spory… Może to też wina apetytu 😆 Czytam o mdłościach i wymiotach innych dziewczyn i czasami się stresuję, że ja ich nie mam.
 
Do góry