reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mój mąż jak mówił że zrobi kluski śląskie z gulaszem tak dotrzymał słowa w zeszły weekend i od soboty do dzisiaj włącznie to jedliśmy także wystarczy mi na jakiś czas ale chodzą za mną kotlety mielone właśnie. Jutro jadę w odwiedziny do Babci to ją poproszę o nie 🥰
 
Hej.. przyszłam się pożegnać.😞Dziś w moje urodziny dowiedziałam się, że serduszko mojego maleństwa przestało bić. Jutro rano mam się zgłosić do szpitala.
Trzymajcie się zdrowo, rośnijcie Życzę wam nudnych ciąż.
Kochana wiem, że teraz nic Cię nie pocieszy, po prostu ogromnie mi przykro 😢 Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę a czas szybko zabliźni ranę 💔
 
Z tego co czytam sporo tu chyba osób w kolejnych ciążach, więc pytanko mam, bo ja jeszcze sporo karmię piersią... odstawiałyście dzieci od piersi jak dowiedziałyście się o ciąży?
Bo ja nie bardzo chce odstawiać skoro widać dziecko tego potrzebuje 🤷‍♀️ niby gin powiedział, żebym sobie spokojnie karmiła dalej 🤷‍♀️ ale jakoś tak dziwnie się z tym czuję i wręcz nie chcę przyzwyczajać się do myśli o ciąży bo mam złe przeczucia 🙄
 
reklama
Oczywiście dotyczy to ciąż niezagrożonych, bez żadnych plamien ⬆️
a peeling nóg mogę sobie robić raz w tygodniu nie?
Ja nie tyle się tego boję, co mam jakąś bezwarunkową reakcję. Kiedyś zamówiłam sobie do domu test na nietolerancje pokarmowe i trzeba było sobie pobrać trochę krwi z palca, taką igłą podobną do tej dla diabetyków. Kropelka krwi z palca zaczyna wypływać do takiego małego cylinderka, patrzę sobie na luzie, kiedy się napełni, i w następnym momencie budzę się na ziemi, wszystko rozrzucone. Zemdlałam, nawet nie wiem, kiedy 🤷‍♀️ Przy pobieraniu krwi też nie mogę na to patrzeć, bo od razu mnie mdli, słabo, pot na całym ciele. Dobrze, że na własny okres tak nie reaguję 😅 Za to operacje i inne takie mogę oglądać bez mrugnięcia okiem. 🤷‍♀️
Ale gdybym miała takie doświadczenia, jak Ty, to na bank bym miała traumę i uraz do pielęgniarek/lekarzy/szpitali. To jest jakaś masakra.
no ja też nie mogę patrzeć na pobieranie krwi, ogólnie żyły mnie przerażają, jak ktoś ma bardzo widoczne. I też zastanawia mnie to że nie odczuwam nic przy własnym okresie 🤣
Zaczynajac nasz dzisiejszy gastronomiczny kącik 😂 zamówiłam na jutro u mamy barszcz czerwony z uszkami 🤤🤤
ja dziś zupa jarzynowa, na jutro też zamówiłam sobie u mamy pierogi z kapustą i sosem grzybowym. A w czwartek będę robić zupę dyniowa, oooo jak ja kocham tą zupę. A że się pojawila dynia hokkaido to będzie idealna.
a mnie wyjątkowo przestało mdlić 😅 całe pół dnia mnie mdliło po obiadku przestało
mi też przeważnie po obiedzie się uspokaja.
Hej.. przyszłam się pożegnać.😞Dziś w moje urodziny dowiedziałam się, że serduszko mojego maleństwa przestało bić. Jutro rano mam się zgłosić do szpitala.
Trzymajcie się zdrowo, rośnijcie Życzę wam nudnych ciąż.
przykro mi, jeszcze w urodziny 😥
 
Do góry