reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ale chu*ek.. To było prywatnie? Czyli wcale nie uspokoił tylko jeszcze wkurzył

Też wczoraj miałam 5+2 ❤️ 😄 na pierwszą wizytę umówiły mnie położne na 13 maja piątek 😅 mam nadzieję, że przyniesie szczęście ale cały czas mnie coś kłuje, ciągnie i mam schizy, że jak pójdę do toalety to dostanę okres 😒. Generalnie z mężem lejemy, że dzieciak zrobiony w prima aprilis, pierwsze usg w piątek trzynastego, termin wstępnie na drugi dzień świąt 😅🤦‍♀️

Bardzo mi przykro ale ponoć jak miałaś ciąże biochemiczną to organizm jest już nakręcony na tą ciąże i o ile dobrze się czujesz to tak naprawdę odrazu w pierwszych kolejnych dniach płodnych możesz z powodzeniem zajść.
Kamsik, to się zsynchronizowalyśmy ładnie :)
 
reklama
Ja myślałam o NiFty Pro. Czytam jeszcze o innych, ale jest mi chyba najbliżej.
Hej, czy na badania prematalne trzeba sie umawiać oddzielnie czy zrobić to tez mój ginekolog? Wizytę mam 13.05 wiec muszę wiedzieć wcześniej żeby w razie co sie umówić gdzieś indziej. To moja 1 ciąża i nie mam o tym pojęcia.
 
czytałam, że Nifty ma laboratorium w Hongkongu, a termin realizacji to 10 dni roboczych, czyli 2 tyg, od otrzymania próbki krwi (!). Nie wiem, jaka jest sytuacja covidowa w Hongkongu, ale w Chinach jeszcze niedawno mieli twardy lockdown. Obawiam się, że to może opóźnić dostarczenie wyniku, dlatego jestem za Sanco (do 9 dni roboczych, ale laboratorium w PL).
Ja nie slyszalam o Sanco, czym sie rozni od Nifty ? Mi akurat nie zalezy tak na czasie moge poczekac troche, chce miec tylko wieksza pewnosc, ze wszystko jest ok :)
 
Ja mam dietę wykupioną, 5 posiłków. W pracy zjadam śniadanie, II śniadnie, podwieczorek, obiad, a po pracy kolację :p więc jedzenie na wieczór znowu sobie muszę sama organizować. Zamówiłam teraz dietę o większej kaloryczności bo mi mało. Ale nie wiem czy to objaw ciąży, nic innego mi nie dolega. Myślicie, że objawy mogą się pojawić w późniejszych tygodniach czy jak już się powiedzmy dobije do tego 8, 9, 10 tyg. to już nie powinno się nic pogarszać w stosunku do tego co było na początku, czyli braku objawów?
Moja znajoma dostala objawy dopiero w 9 tygodniu i to takie dosc mocne wiec chyba nie ma na to reguly :)
 
Dziewczyny, Wy też macie momentami takie napady wilczego głodu a dosłownie 10-15 minut później znów ssanie w żołądku, ale już psychicznie brak ochoty na jedzenie? Zwariuję z tym chyba 😅
Oj wiem o czym mówisz. Dziś po śniadaniu wyszłam na zakupy i byłam obok rożna, nie mogłam się powstrzymać tylko orombałam taką jeszcze gorącą ćwiartkę. A ostatnio jadąc z mężem też na zakupy kazałam zatrzymać się pod barem z obiadami i weszłam zjeść obiad a to była dopiero 10-11 rano i byłam po śniadaniu. Wczoraj na śniadanie zjadłam serek z rzodkiewką i szczypiorkiem ale dziecku nie przypasowało bo mnie męczyło na wymioty, po godzinie męczenia się poszłam na spacer i wróciłam z wiaderkiem śledzi po kaszubsku po czym zjadłam 1/3 i zrobiło mi się lepiej😂 Ciągle bym tylko jadła, a najlepsze jest to, że od tygodnia nie przytyłam ani grama.
 
Cześć 😊 Ja już po wizycie, ginekolog dziś założył mi kartę ciąży termin porodu mam wpisany na 8 grudzień, dostałam spis badań które mam zrobić a jest ich sporo 🙈 dostałam również namiary gdzie mogę zrobić badania prenatalne i że najlepiej zrobić ten badania między 11 a 14 tygodniem ciąży, prawda Kochane?? Jeśli chodzi o ciążę to na chwilę obecną jest wszystko w porządku 😊 serduszko bije, dzieciątko mierzy 17mm dziś jest równy 8 tydzień od ostatniej miesiączki a z USG wychodzi 8+3 dni 😄 krwiaka niestety dalej jeszcze mam 😔 ale pocieszył mnie lekarz że ciąża jest na tyle już duża że ten krwiak niczemu nie zagraża. Dostałam następne 3 opakowania duphastonu 2x1 a poniżej pochwale się swoją fasolką ❤
 

Załączniki

  • 20220428_122557.jpg
    20220428_122557.jpg
    580,5 KB · Wyświetleń: 68
jeżu chciałam dziś to samo pisać. Zjadłam dziś rano owsiankę, myśle se najedzona będę. 40 min później jadąc do pracy głodna. Przyjechałam do pracy, wypiłam skyr. 10 min później głodna… zjadłam banana! Głodna😒 w pierwszej ciazy czegoś takiego nie miałam 😖
Haha, ja tez zjadłam rano owsiankę, a godzinę później kawałek pizzy z wieczora 😂🙈
 
reklama
Cześć 😊 Ja już po wizycie, ginekolog dziś założył mi kartę ciąży termin porodu mam wpisany na 8 grudzień, dostałam spis badań które mam zrobić a jest ich sporo 🙈 dostałam również namiary gdzie mogę zrobić badania prenatalne i że najlepiej zrobić ten badania między 11 a 14 tygodniem ciąży, prawda Kochane?? Jeśli chodzi o ciążę to na chwilę obecną jest wszystko w porządku 😊 serduszko bije, dzieciątko mierzy 17mm dziś jest równy 8 tydzień od ostatniej miesiączki a z USG wychodzi 8+3 dni 😄 krwiaka niestety dalej jeszcze mam 😔 ale pocieszył mnie lekarz że ciąża jest na tyle już duża że ten krwiak niczemu nie zagraża. Dostałam następne 3 opakowania duphastonu 2x1 a poniżej pochwale się swoją fasolką ❤
Piękne widoki , super wiadomości 🥰
 
Do góry