reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

mam nadzieję, że rękawiczki Ci towarzyszą w tych pracach 🙂
Wiadomo i to jeszcze takie mocniejsze, teściowa w labolatorium pracuje i co jakiś czas paczke mi daje do sprzątania czy wlasnie przesadzania, one są grubsze, kwasów nawet nie przepuszczają ;) a w sumie to jakbym bez rękawiczek przesadzała to co się mogło stać ?
 
reklama
Wiadomo i to jeszcze takie mocniejsze, teściowa w labolatorium pracuje i co jakiś czas paczke mi daje do sprzątania czy wlasnie przesadzania, one są grubsze, kwasów nawet nie przepuszczają ;) a w sumie to jakbym bez rękawiczek przesadzała to co się mogło stać ?
W glebie może bytować bakteria toksoplazmozy, jeśli nie oczyścisz póżniej dobrze rąk (np odrobina ziemi zostanie pod paznokciami) to jest ryzyko zarażenia.
 
Dziewczyny, u mnie wszystko dobrze, maluszek ma już 15,5 mm, serduszko 166 uderzeń ♥️ Z ostatniej miesiączki i z usg równo 8 tygodni.
Czytałam coś o mdlosciach tu na forum to tylko dodam ze nie mam w ogóle, za to apetyt ogromny 😂
Super wiadomości! ❤️Co do mdłości, to tylko się ciesz i korzystaj z apetytu :) Ja właśnie męża wysyłam do sklepu po imbir i B6 bo mam ich już serdecznie dość.
 
reklama
Masakra, ale bym się wkurzyła na tą pańcie 😤 Odkaziłaś to sobie? Pytałaś czy tamten pies miał szczepienia?
ona w ogóle się wydarła na psa i go wyrwała za obroże. Myśle, ze był szczepiony bo miał na obroży taka niebieska adresowke jaka się dostaje po szczepieniu na wściekliznę. Przemylam i zobaczymy… ludzie mózgu nie maja 🫢
 
Do góry