reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

U nas też są takie place nazywają się psiarnie i dzieją się tam takie rzeczy że strach z tymi psami tam przychodzić co chwilę słyszę o jakiś wypadkach że się psy pogryzły albo ludzie sobie do gardeł skaczą.
my nie chodzimy tam jak jest pełno psów, tylko pusto bo już mamy obcykane, te wybiegi to wbrew pozorom wcale nie jest taki dobry pomysł, tylko nakręcają psa
 
reklama
oo zobacz nie wiedziałam ! Mam tez kota i odkad wiemy o ciąży to maz mu sprząta toaletę bo wiedziałam ze tak trzeba 😎
Bardzo dobrze, mój to samo 😎 Teoretycznie wystarczyłyby rękawiczki i mycie rąk, ale lepiej dmuchać na zimne :p
A z tym toxo to większość zakażeń jest właśnie przez niedomyte warzywa i owoce (które miały kontakt z zakażoną glebą) i surowe/niedogotowane mięso, bardzo rzadko bezpośrednio od kota.
 
Cześć :)
Chciałam się przywitać, w czwartek pozytywny wynik Beta HCG, termin z cyklu na 27.12, ale z racji CC pewnie trochę wcześniej. Mam już 3 letnią córeczkę.

Oczywiście czekam już na odpowiedni czas aby pójść na USG ale to pewnie dopiero po majówce jak będzie 6+... Nie wiem jak tu się nie wygadać na chrzcinach u siostrzenicy ;)

Czy są tu osoby z podobnym terminem porodu? Jestem ciekawa czy jestem ostatnia :p
 
Cześć :)
Chciałam się przywitać, w czwartek pozytywny wynik Beta HCG, termin z cyklu na 27.12, ale z racji CC pewnie trochę wcześniej. Mam już 3 letnią córeczkę.

Oczywiście czekam już na odpowiedni czas aby pójść na USG ale to pewnie dopiero po majówce jak będzie 6+... Nie wiem jak tu się nie wygadać na chrzcinach u siostrzenicy ;)

Czy są tu osoby z podobnym terminem porodu? Jestem ciekawa czy jestem ostatnia :p
witaj, nie jesteś ostatnia ja mam na 28.12 😉
 
ostatnia rzeczą o której myslalam w tamtej chwili to to szczepienie. Jednak myśle ze to mój musiał mnie dziabnąc bo to mniejsze zęby. Jakby tamten mnie ugryzł to pewnie miałabym rany do krwi
Miałam podobną akcję kilka lat temu. Rozdzielam psy, jak przyszła baba to się na nią darłam i trzęsącymi się rękami numer wzięłam
 
Bardzo dobrze, mój to samo 😎 Teoretycznie wystarczyłyby rękawiczki i mycie rąk, ale lepiej dmuchać na zimne :p
A z tym toxo to większość zakażeń jest właśnie przez niedomyte warzywa i owoce (które miały kontakt z zakażoną glebą) i surowe/niedogotowane mięso, bardzo rzadko bezpośrednio od kota.
wlasnie mam zamiar myc owoce i warzywa i w ogóle wszystko po przyniesieniu do domu, teraz tez tak robiłam ale nieraz zapominałam a teraz nie ma wybacz - trza i koniec 😂👍🏻
 
reklama
Cześć :)
Chciałam się przywitać, w czwartek pozytywny wynik Beta HCG, termin z cyklu na 27.12, ale z racji CC pewnie trochę wcześniej. Mam już 3 letnią córeczkę.

Oczywiście czekam już na odpowiedni czas aby pójść na USG ale to pewnie dopiero po majówce jak będzie 6+... Nie wiem jak tu się nie wygadać na chrzcinach u siostrzenicy ;)

Czy są tu osoby z podobnym terminem porodu? Jestem ciekawa czy jestem ostatnia :p
mi na jedne apce 28 również wychodzi, a na innej jeszcze wychodzi 31 wiec wszystko zweryfikuje wizyta ;) a jak mogę zapytac jaka beta była w czwartek ? Moja pierwsza dzień przed miesiączka wychodziła 42 🤭
 
Do góry