reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Musicie wierzyć laski i nie mieć złych myśli.. serio. Pierwsza ciążę miałam 12 lat temu, w tym roku syn skończy 11 lat :) druga ciąża poroniona (9 tydzień)w 2013, trzecia donoszona córka też 2013( grudzień też 🥰) czwarta ciąża poronienie w 2021 (13tydzien) teraz ciąża 5.. tyle że w tych co poroniłam jakby czułam że coś jest nie tak, miałam okropne przeczucia. Teraz tak nie mam.. cieszę się chwilą, odliczam dni, aż będę mogła zobaczyć maleństwo na ekranie USG. Wierzę mocno, że teraz będzie ok :) nie nakręcajcie się, nie pomaga nam to w takim stanie. Wiem, jak jest ciężko ale spróbujcie :) dla siebie i maleństwa
 
A jak jest u was teraz ze śluzem? U mnie zwykle było ciężko o jakiś śluz, a teraz biały, mleczny, w zasadzie codziennie. Czy nie powinno być suszy?
 
reklama
Do góry