reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Odnośnie mdłości: czy jak już się pojawią to trwają, np. do końca 1 trymestru (czy później) czy np. mogą się pojawić w 6 tygodniu, 7 jest bez nich, a powiedzmy powrócą w 8. Czy jeżeli męczyły Was mdłości to codziennie?
Tez jestem ciekawa, u mnie wczoraj pierwsze 🤮i mam nadzieje, ze to juz tak nie zostanie.
 
reklama
Hej !
Ja bardzo źle się czuje :( mam mdłości i czasem wymiotuje.. poprzednia ciąża była ciężka. Wymiotowałam do samego dnia porodu , w dodatku pod koniec ciąży miałam rwę kulszowa. Cięcie było dla mnie wybawieniem.. pikuś do tego co przeszłam w ciąży 😂🙈. Mam nadzieję , że teraz będzie lepiej. Jestem ciekawa co myślicie o tym , że jak tak samo czujemy się w kolejnej ciąży to dziecko będzie tej samej płci ? Często się słyszy że np w jednej ciąży czuł się ktoś gorzej to urodził się np chłopiec a w kolejnej takiej lżejszej urodziła się córka. Sprawdza się to w praktyce ? Od razu mówię , marzę o zdrowym dziecku. Płeć totalnie nie gra roli. Pytam ot tak z ciekawości :)
Wesołych Świąt !!! Spokojnych mimo wszystko
To jak się czujesz w ciąży to kwestia reakcji Twojego organizmu na hormony ciążowe ( na początku bo później dochodzą już „mechaniczne” dolegliwości). Tu płeć dziecka nie ma nic do rzeczy kompletnie.
 
Odnośnie mdłości: czy jak już się pojawią to trwają, np. do końca 1 trymestru (czy później) czy np. mogą się pojawić w 6 tygodniu, 7 jest bez nich, a powiedzmy powrócą w 8. Czy jeżeli męczyły Was mdłości to codziennie?
Mnie mdłości w tamtej ciąży męczyły gdzieś od 7 tygodnia do końca. Każdego dnia.. plus wymioty. Ale wiele moich koleżanek miało mdłości np raz na jakiś czas albo w tylko kilka dni i koniec
 
Mnie mdłości w tamtej ciąży męczyły gdzieś od

7 tygodnia do końca. Każdego dnia.. plus wymioty. Ale wiele moich koleżanek miało mdłości np raz na jakiś czas albo w tylko kilka dni i koniec
Ja się martwię że jeszcze nie mam żadnych mdłości i wymiotów ale może jeszcze na to za wcześnie :) z jednej strony to dobrze bo dobrze się czuje i mogę normalnie chodzić do pracy i nikt nic nie podejrzewa 😃
 
reklama
Do góry