reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A jak jest u was teraz ze śluzem? U mnie zwykle było ciężko o jakiś śluz, a teraz biały, mleczny, w zasadzie codziennie. Czy nie powinno być suszy?
u mnie tez jest codziennie duuuzo. Lekarz mówi ze to ok. Jakby to był żółty śluz albo zielony to jest się czym martwić ale jak biały mleczny albo wodnisty to wszystko jest w normie :)
 
reklama
nie :) za to mam apetyt jak wilk. Właśnie zezarlam (bo tego nie można nazwać jedzeniem😂) bigos, dwie białe kiełbasy, sałatkę, ćwikłę z chrzanem, makowca i chce mi się spać 😂
Ja mam takie mdlosci, że nawet jak to czytam to jest mi źle. I niestety do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wziąć sobie wolnego od wtorku co by nie zwymiotować przy masazu na pacjenta 🙈
 
u mnie tez jest codziennie duuuzo. Lekarz mówi ze to ok. Jakby to był żółty śluz albo zielony to jest się czym martwić ale jak biały mleczny albo wodnisty to wszystko jest w normie :)
ufff bo miałam wrażenie ze powinna być susza, jako ze czop sluzowy. Kurcze to daje mi iskierkę nadziei ze wszystko jesy dobrze.
 
reklama
Do góry