reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
@Mamafasolki oo widzę, że skusiłaś się na Eveline 😁 puder to mój ulubieniec ❤️ korektor ten też jest fajny, a kremu cc nie miałam to daj znaka czy spoko 😁❤️
Ja go miałam wcześniej i chciałam podkład, który polecałaś, ale nie mogłam dobrać koloru. Tym kremem maxineczka robi świetny tutorial z makeup dla takich sierot jak ja 🤣🤣🤣 ma tylko inny korektor, gdzieś go mam w kartonach, bo jak @yuwena my po przeprowadzce 🙈
 
Ja go miałam wcześniej i chciałam podkład, który polecałaś, ale nie mogłam dobrać koloru. Tym kremem maxineczka robi świetny tutorial z makeup dla takich sierot jak ja 🤣🤣🤣 ma tylko inny korektor, gdzieś go mam w kartonach, bo jak @yuwena my po przeprowadzce 🙈
Trzeba było wziąć najasniejszy i najciemniejszy i mieszać sobie 😁 to może i ja się skusze na niego za n jakiś czas 😁
 

Załączniki

  • ea0fd37e-decb-4000-9f05-a015f336c5f5.jpg
    ea0fd37e-decb-4000-9f05-a015f336c5f5.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 38
Trzeba było wziąć najasniejszy i najciemniejszy i mieszać sobie 😁 to może i ja się skusze na niego za n jakiś czas 😁
O! Dobry patent! Wiesz, znając mnie to nie będę się jakoś długo i namiętnie malować 🤣🤣🤣

A wrzucisz zdjęcie tego kremu, bo widziałam kilka i nie wiem, o który revox chodzi. Ja mam jakiś bio i jest do d... A mojego ulubionego nie ma już w sprzedaży...
 
O! Dobry patent! Wiesz, znając mnie to nie będę się jakoś długo i namiętnie malować 🤣🤣🤣

A wrzucisz zdjęcie tego kremu, bo widziałam kilka i nie wiem, o który revox chodzi. Ja mam jakiś bio i jest do d... A mojego ulubionego nie ma już w sprzedaży...
Proszę bardzo 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20220601_092534_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20220601_092534_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    261,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry