reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Staram sie, ale rozmawiałam jeszcze ze znajoma ktora miala zastepstwo w klasie syna po tej sytuacji i nawet do psychologa go wysłała bo mówi ze był przerażony. Inne dzieci zrelacjonowaly sytuację. Powiedziała że absolutnie nie moge tego zostawić i zgłosić sprawę do dyrektora.

Rozumiem twój stres w tej sytuacji i współczuję. Planujesz prosto do dyrektora? Nie sądzę żeby wersja tej 'nauczycielki' z religii się pokrywała z prawdą nawet jakbyś się zapytała wprost...
 
reklama
Rozumiem twój stres w tej sytuacji i współczuję. Planujesz prosto do dyrektora? Nie sądzę żeby wersja tej 'nauczycielki' z religii się pokrywała z prawdą nawet jakbyś się zapytała wprost...
Umówiłam sie z nia po jej lekcjach nie wiem czy dyrektor bedzie w szkole jeszcze. Ale powiem że chcę zeby rozmowa odbyła sie w jego obecności. Jesli nie trudno. Wyslucham jek wersji a do dyra pójdę jutro rano.
 
Umówiłam sie z nia po jej lekcjach nie wiem czy dyrektor bedzie w szkole jeszcze. Ale powiem że chcę zeby rozmowa odbyła sie w jego obecności. Jesli nie trudno. Wyslucham jek wersji a do dyra pójdę jutro rano.

No, to jest dobry plan. Nie ma co się stresować - wszystko będzie dobrze.
 
Oczywiście. Tym bardziej że w tym przypadku on naprawde nic nie zrobił. Wstał z ławki i poszedł pożyczyć ołówek. Nie zapytał pewnie czy może. Ale to nie powód do przemocy. Jeszcze później miała z nimi lekcję inaczej by wyglądało jakby przeprosiła wytlumaczyla dziecku ale ona olała sprawe.
 
reklama
Do góry