reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Najgorsze jest to że moj syn ma ADHD i z gory każdy widzi we wszystkim jego winę...

Jak mogą się tam ludzie nazywać pedagogami? Prawdziwy nauczyciel powinien być obiektywny w każdej sytuacji..


Ale jej zachowanie nie ukrywajmy bylo skandaliczne nikt nie ma prawa robic czegos takiego drugiej osobie!

Dokładnie! Takie coś jest niedopuszczalne.
 
reklama
Przepraszam jesli te slowa kogos uraza(chodzi o nauczycieli z powołania) ale ta Pani chyba za dlugo strajkowala i zapomniala o tym ze uczy dzieci a nie bydlo... Jakkolwiek by sie dziecko nie zachowalo tym bardziej w 1 klasie podstawowej. A pozniej dziwić sie ze dzieci maja taki stosunek do szkoly
 
Dziewczyny bylam w lidlu zbieralam sie tam tydzien az wkoncu doszlam. Kupilam spodnie ciazowe bo sa w promocji ale ktos juz o tym pisal. I o maly wlos a wzielabym bodziaki... Odlozylam grzecznie. Wytrzymam do 22.05 ale wtedy juz nikt mnie nie powstrzyma hihi
Ja tez bylam w lidlu ale u nas pustki są takie ze hej;)a szukalam wlasnie spodni
 
Przepraszam jesli te slowa kogos uraza(chodzi o nauczycieli z powołania) ale ta Pani chyba za dlugo strajkowala i zapomniala o tym ze uczy dzieci a nie bydlo... Jakkolwiek by sie dziecko nie zachowalo tym bardziej w 1 klasie podstawowej. A pozniej dziwić sie ze dzieci maja taki stosunek do szkoly
Niestety ten strajk w moim odczuciu jako mamy pierwszaka przyniósł wiecej złego niz dobrego.
Jesli chodzi o sama szkołę. Kiedy przynioslam opinie o adhd uslyszalam ze cos takiego nie istenie bo to wymysl koncernów farmaceutycznych. To nic ze jezdze po specjalistach... Szkola wie lepiiej
 
Niestety ten strajk w moim odczuciu jako mamy pierwszaka przyniósł wiecej złego niz dobrego.
Jesli chodzi o sama szkołę. Kiedy przynioslam opinie o adhd uslyszalam ze cos takiego nie istenie bo to wymysl koncernów farmaceutycznych. To nic ze jezdze po specjalistach... Szkola wie lepiiej
Ja tez widze ze z moim dzieckiem sie dzieje cos niedobrego tez pierwsza klasa ale po rozmowie z wychowczynia stwiedzilam ze raczej trzeba poszukac jakiejs poradni psychologicznej bo szkola nic nie pomoze. Moja corka jest bardzo grzecznym dzieckiem wrecz aniolem poza domem. Nie jest zupelnie asertywna co ktos chce tak robi. Jesli chodzi o nauke naprawdę daje sobie świetnie rade ale jak uslyszy test sprawdzian dostaje atakow paniki. Cala swoja frustracje wyladowuje w domu na mnie(pyskuje) na drzwiach(trzaska)i bardzo pogorszyl sie jej sen. Nie dosc ze nie umie zasnac.. Bo jakies zle mysli ma tak mi mowi to w nocy budzi sie z placzem. A wychowawczyni powiedziala ze niee ma żadnych zastrzeżeń co do jej rozwoju zachowania takze pewnie sobie wymyslam...
 
reklama
Ja już po wizycie, 7 tydzień, serduszko bije, ale okazało się, że mój lekarz nie prowadzi ciąż... :( i za tydzień kolejna wizyta u innego ginekologa :) IMG_20190509_121215.jpg
 
Do góry