reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja juz po wizycie u dentysty. Dwa zeby wyleczone pod znieczuleniem bo tak sobie zażyczyłam. 240 zl ale moj dentysta jest bezcenny. Przesympatyczny, delikatny ze naprawde czasami nie wiem kiedy robi znieczulenie. Dentysta z powolania
 
reklama
Hej, pytanie do mam, które wizytowały u gina w tym tygodniu.
Usg miałyście robione przez brzuch czy dopochwowo?
Ja miałam dopochwowo.

U mnie w pracy wie jedna kolezanka i do mnie kiedy szefowi powiem a ja ze na pewno do 12tc sie wstrzymam a ta do mnie ze nie moge ,ze bede miala problemy itp[emoji35]
A ja jej mowie ze sie dowiadywalam plus ze wzgledu na wczesniejsza sytuacje to sie wstrzymam tym bardziej ze i tak mi umowy nie przedluzy wiec mnie w dupe moze pocalowac...naprawde cisnienie mi podnosi ona niepotrzebnie jej sie pochwaliłam[emoji58]
 
Ja miałam dopochwowo.

U mnie w pracy wie jedna kolezanka i do mnie kiedy szefowi powiem a ja ze na pewno do 12tc sie wstrzymam a ta do mnie ze nie moge ,ze bede miala problemy itp[emoji35]
A ja jej mowie ze sie dowiadywalam plus ze wzgledu na wczesniejsza sytuacje to sie wstrzymam tym bardziej ze i tak mi umowy nie przedluzy wiec mnie w dupe moze pocalowac...naprawde cisnienie mi podnosi ona niepotrzebnie jej sie pochwaliłam[emoji58]
Oj tak to wlasnie jest z zyczliwymi kolezankami :( nie znosze takich ludzi.
 
Ja wrocilam ze sklepu pogoda paskudna na chwile przestalo padac too wzielam psa. Na krotki spacer. Ja dzis na obiad robie makaron z lososiem i cukinia jakos tak mnie jakos naszlo. Niby wiem ze losos to nie za bardzo ale raz jak zjem to sie chyba nic nje stanie :p
 
Ja wrocilam ze sklepu pogoda paskudna na chwile przestalo padac too wzielam psa. Na krotki spacer. Ja dzis na obiad robie makaron z lososiem i cukinia jakos tak mnie jakos naszlo. Niby wiem ze losos to nie za bardzo ale raz jak zjem to sie chyba nic nje stanie :p

Mówią, że łosoś spoko - ale nie więcej niż 80g porcja dwa razy w tygodniu. No i najlepiej ten dziko złowiony oczywiście, chociaż trochę droższy niestety wiem.
 
Mówią, że łosoś spoko - ale nie więcej niż 80g porcja dwa razy w tygodniu. No i najlepiej ten dziko złowiony oczywiście, chociaż trochę droższy niestety wiem.
No tez tak wlasnie slyszalam. Zrobie go na parowarze :) ja nigdy sledzi nie lubilam a teraz przejsc obok nich nie moge tak cudnie pachna :D
 
Ja z ryb tylko i wyłącznie śledzie toleruje haha. Nigdy nie umiałam dobrze ryb doprawić, dlatego jakoś nigdy nie jadłam.
 
reklama
Ja miałam dopochwowo.

U mnie w pracy wie jedna kolezanka i do mnie kiedy szefowi powiem a ja ze na pewno do 12tc sie wstrzymam a ta do mnie ze nie moge ,ze bede miala problemy itp[emoji35]
A ja jej mowie ze sie dowiadywalam plus ze wzgledu na wczesniejsza sytuacje to sie wstrzymam tym bardziej ze i tak mi umowy nie przedluzy wiec mnie w dupe moze pocalowac...naprawde cisnienie mi podnosi ona niepotrzebnie jej sie pochwaliłam[emoji58]
O rany ale kolezanka... Moze zazdrosna jest??

No i dopadlo mnie przeziębienie ogólnie katar mam caly czas od poczatku ciazy ale teraz mam kaszel i to naprawdę taki ze nawet zasnac nie umiem ciągle mnie dusi.
 
Do góry