reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
O rany ale kolezanka... Moze zazdrosna jest??

No i dopadlo mnie przeziębienie ogólnie katar mam caly czas od poczatku ciazy ale teraz mam kaszel i to naprawdę taki ze nawet zasnac nie umiem ciągle mnie dusi.
Nie jest zazdrosna bo mi ostatnio powiedziala ze 22 lata to za szybko i ona by usunela...nie wiedzialam ze taka jest teraz juz za pozno.
Wspolczuje, ja na razie zdrowa. Moze zrób sobie inhalacje dobre na katar
 
Nie jest zazdrosna bo mi ostatnio powiedziala ze 22 lata to za szybko i ona by usunela...nie wiedzialam ze taka jest teraz juz za pozno.
Wspolczuje, ja na razie zdrowa. Moze zrób sobie inhalacje dobre na katar
O matko... Dziś bede wampiry odstraszac bo sie mleka z czosnkiem napije mam nadzieję że sie wygrzeje i naturalny antybiotyk pomoze... Jak nie urok to sraczka
 
Nie jest zazdrosna bo mi ostatnio powiedziala ze 22 lata to za szybko i ona by usunela...nie wiedzialam ze taka jest teraz juz za pozno.
Wspolczuje, ja na razie zdrowa. Moze zrób sobie inhalacje dobre na katar
Jak tak gada to na pewno zazdrosna :D nie ma to jak.kolezanka dobra. Rada. Takie sa najgorsze
 
Ojej :(
Nie rób sobie tego - spokojnie postaraj się podejść.
Staram sie, ale rozmawiałam jeszcze ze znajoma ktora miala zastepstwo w klasie syna po tej sytuacji i nawet do psychologa go wysłała bo mówi ze był przerażony. Inne dzieci zrelacjonowaly sytuację. Powiedziała że absolutnie nie moge tego zostawić i zgłosić sprawę do dyrektora.
 
reklama
Do góry