reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny aktualnie jestem w 9tc. Zaczął mi doskwierać ból pleców...w krzyżu jak i lędźwiowy. Jest to moja pierwsza ciąża. Jest się czym martwić czy to normalne?
Hej. U mnie też 9tc 1d i czasem też miewam bóle pleców. Pytałam lekarza to normalne póki nie promieniuje na brzuch. I nie boli jakoś strasznie bardzo.
 
Ale macie fajnie... Mój cały tydzień w Niemczech w tirze siedzi... Ale na połówkowe będę się umawiać na sobotę jeśli jakiś lekarz się zgodzi.


A tak w ogóle... To jest któraś z Was z Dolnego Śląska? Pewnie pisalyscie gdzieś, ale ciężko nadrobić ponad 300 stron
 
reklama
Ale macie fajnie... Mój cały tydzień w Niemczech w tirze siedzi... Ale na połówkowe będę się umawiać na sobotę jeśli jakiś lekarz się zgodzi.


A tak w ogóle... To jest któraś z Was z Dolnego Śląska? Pewnie pisalyscie gdzieś, ale ciężko nadrobić ponad 300 stron
Moj tez bardzo duzo pracuje. Tak dziewczyny sie faktycznie rozpisaly :D ja tez nie nadazalam wczoraj z czytaniem
 
Do góry