reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej
Jestem juz po wizycie. Lekarz po zbadaniu powiedział ze rozwijam sie elegancko na dodatek dal mi na usg. !!! Nareszcie zobacze tego bombelka az sie prawie poryczalam a co dopiero jak go zobacze jej nie moge sie doczekac ! Usg mam 21 maja trzymajcie kciuki zeby bylo okej bo ja juz innej opcji nie biore pod uwagę. Zwazyla mnie dzis i pow ze przytylam kg a myslalam ze dwa. Dostałam badania naa grupe krwi i pozwolil mi w 80% jechac w gory ale definitywnie powie po usg. Polecil mi tez szpital w ktorym moge rodzic. Na dodatek pogadalismy troche o prenatlnych i w sumie dzis duzo sie dowiedziałam. Jej nie moge sie doczekac usg !!!
Czy wam od razu przy robieniu usg mowia ze jest ok albo nie ? Jak to jest ?

Super [emoji7] tak od razu mówi czy jest dobrze czy nie, ja mam wizytę 20.5 tez się doczekać nie mogę chociaż już widziałam maleństwo [emoji847] ale takiego widoku nigdy za mało [emoji6]
 
reklama
Super [emoji7] tak od razu mówi czy jest dobrze czy nie, ja mam wizytę 20.5 tez się doczekać nie mogę chociaż już widziałam maleństwo [emoji847] ale takiego widoku nigdy za mało [emoji6]
Ja zobaczę po raz 1 i juz chciala bym tego 21 zeby bylo :) czy na takie badanie usg moge isc z mezem.czy musze isc sama ?
 
W razie czego jak niee plamisz to basen super w ciąży.
Nie plamie ale mi zabronił nawet basenu ginekolog, nie wiem czemu. Jestem dobrej myśli, jakos przeciez musze ten semestr skonczyc nie moze byc inaczej [emoji14]

A wy dziewczyny macie takie fajne fotki z tych usg, widać że to bobas, a u mnie taki bobek z daleka tylko [emoji23]
 
Hej dziewczyny aktualnie jestem w 9tc. Zaczął mi doskwierać ból pleców...w krzyżu jak i lędźwiowy. Jest to moja pierwsza ciąża. Jest się czym martwić czy to normalne?
 
Ja na pierwszym usg byłam sama, na kazde kolejne idziemy razem o ile bedzie z kim dzieci zostawić. Ale ja tak jak mówiłam nie mam usg co wizyte.
Ja bym chciala na to 1 isc z mezem.pierwsze dziecko.pierwsze sluchanie bicia serduszka i zobaczenie maluszka to fajnie bylo by byc razem ale z tego. Wszystkiego nie spytalam.czy mozna byc z kims :D
 
Ja na usg tez chodzę z narzeczonym, przynajmniej wiem czy coś widac, ostatnio pokazał mi na migi bijące serce, bo mój ginekolog mało mówi, wiec z nim czuje sie bezpieczniej.
A z tym chia co pisaliście rano to może jest tak jak rownież przy zdrowych (nie w ciąży ;) ) ludziach i po prostu można zjeść max łyżeczkę dziennie, bo więcej to już szkodzi i to każdemu?
 
Ja bym chciala na to 1 isc z mezem.pierwsze dziecko.pierwsze sluchanie bicia serduszka i zobaczenie maluszka to fajnie bylo by byc razem ale z tego. Wszystkiego nie spytalam.czy mozna byc z kims :D
Myślę że większość par chodzi razem. Ja bym sie nie przejmowała. Ja porobiłam i byłam u babeczki ktora zgodziła sie przyjąć mnie w sobotę, pierwszy raz w życiu też byłam z Mężem. Jeszcze nie spotkałam sie zeby ktoremukolwiek lekarzowi to przeszkadzało
 
reklama
Do góry