reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja przed ciąża też często miałam zaparcia. Ale fakt że w wielkim poście odstawiłam słodkie calkowicie i chyba w tym okresie sie poprawiło. Post sie skończył ale ja chyba odwyklam a dodatkowo teraz mnie odrzuca.
 
reklama
Ja przed ciąża codziennie 6.20 szłam do WC, taki rytuał, a teraz czasem chodzę raz na 2, 3 dni i tak się męczę.... Dziś w pracy byłam 9 godzin i że łzami w oczach wracałam do domu. Nie wyrabiam z bólem kręgosłupa, a wcześniej raczej na codzień mi nie dokuczal.. Bardzo ciężko mi wysiedziec cały dzień w pracy, ale z drugiej strony wcale nie chciałam się jeszcze ujawniać i o. Nie wiem co robić.
 
Uzupełniłam listę, jeśli jeszcze ktoś chce się dopisać/ wprowadzić jakieś zmiany to piszcie do mnie proszę na priv, bo nie jestem w stanie wychwycić wszystkich postów.
GrudnioweLista.jpg
 
Super lista, może w końcu jakoś was zapamiętam. Ja z tej euforii się 2 lata postarzyłam haha, nie wiem czemu, ale niech tak zostanie żadna różnica :D

Mam dylemat czy mówić mamie, ale chyba poczekam jeszcze do 21.05 i wtedy zobaczymy
 
Dziewczyny wszystko dobrze, już po badaniu!
Z pomiarów 7tc, termin na 24.12, a z miesiączki na 18 :) Serduszko bije, widziałam, tętno ponoć idealne.
Mam iść na krew i całą resztę i 21.05 z wynikami się pokazać. A prenatalne 10-21 czerwca się zapisać samemu gdzieś, bo na Śląsku darmowe :)
Ja sie zapisalam do Bytomia na Chrzanowskiego, Sigma czy jakos tak to sie nazywa.
 
Hej.
Mam na imię Beata, jestem mamą 3 dzieciaków. Mam 2 córki (14 i 10) i synka 5 letniego. O ciąży dowiedziałam się przez przypadek, ponieważ miałam w przeszłości trochę problemów z jajnika i, to jestem pod ciągłą kontrolą lekarza. Bolały mnie jajniki, miałam trochę objawów, ale...bralam tabletki Vissane, więc niemożliwe było, żebym zaszła w ciążę.. A jednak... Termin mam wg usg na 17 grudnia. Jest to jedyny termin, ponieważ od prawie 1.5 roku nie miałam okresu przez tabletki..
Witam imienniczke! Gratulacje! ❤ to znak że cuda się zdarzają!
 
reklama
Ja sie zapisalam do Bytomia na Chrzanowskiego, Sigma czy jakos tak to sie nazywa.
Ja jestem z Sosnowca i poleciła mi 2 miejsca, jedno dość blisko więc tam w piątek zajrzę się zapisać, bo będę w okolicy. Nie pamiętam nazwy teraz, ale fajnie że darmowe :) Zawsze trochę kasy w kieszeni.
Szkoda że akurat 12-13 tc wypada mi w sesji i ciężko będzie się umówić ale zobaczymy
 
Do góry