reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Brzuch olbrzym - 9tc+2
 

Załączniki

  • 10A411CA-8F1D-4086-B7C0-C8A788835461.jpeg
    10A411CA-8F1D-4086-B7C0-C8A788835461.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 99
Ja biore Acti Vita-miner prenatalHaha mi dzisiaj tez, mierzylam sukienki bo na koniec maja do pl na komunie i niby S a niektore brzuch podkreślały [emoji87][emoji23]

Też mam 26.05 komunię, a w czerwcu aż 2 wesela -> wolałabym nie pokazywać wszystkim mojego stanu ale na pewno będzie już widać... Ba już teraz moim zdaniem widać ale noszę luźne rzeczy to się nie rzuca w oczy :)
 
Hej.
Mam na imię Beata, jestem mamą 3 dzieciaków. Mam 2 córki (14 i 10) i synka 5 letniego. O ciąży dowiedziałam się przez przypadek, ponieważ miałam w przeszłości trochę problemów z jajnika i, to jestem pod ciągłą kontrolą lekarza. Bolały mnie jajniki, miałam trochę objawów, ale...bralam tabletki Vissane, więc niemożliwe było, żebym zaszła w ciążę.. A jednak... Termin mam wg usg na 17 grudnia. Jest to jedyny termin, ponieważ od prawie 1.5 roku nie miałam okresu przez tabletki..
 
Hej.
Mam na imię Beata, jestem mamą 3 dzieciaków. Mam 2 córki (14 i 10) i synka 5 letniego. O ciąży dowiedziałam się przez przypadek, ponieważ miałam w przeszłości trochę problemów z jajnika i, to jestem pod ciągłą kontrolą lekarza. Bolały mnie jajniki, miałam trochę objawów, ale...bralam tabletki Vissane, więc niemożliwe było, żebym zaszła w ciążę.. A jednak... Termin mam wg usg na 17 grudnia. Jest to jedyny termin, ponieważ od prawie 1.5 roku nie miałam okresu przez tabletki..
Hej i gratulacje :)

Chyba zdecyduje się na Pregna plus, dostałam 5 próbnych to czemu nie ;)
W poniedziałek pójdę na krew i resztę badań, czyli mam szykować się na wydatek 200+?
Jeszcze usg z dzisiaj :)
IMG_20190507_195325.jpeg
 
reklama
Do góry